Linia 617
Sikornik Osiedle - Rokitnica Budowlana
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 617 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 617 (Gliwice Plac Piastów→Gliwice Zajezdnia) ma 8 przystanków rozpoczynając z Gliwice Plac Piastów a kończąc na Gliwice Zajezdnia.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 617 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 09:37. Kursuje w tym tygodniu w: dni robocze.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 617 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Gliwice Plac Piastów→Gliwice Zajezdnia (8 przystanków)
Gliwice Plac Piastów
Gliwice Opolska
Gliwice Dąbrowskiego
Gliwice Lindego
Gliwice Akacjowa
Gliwice Zameczek Leśny [Nż]
Gliwice Towarowa
Gliwice Zajezdnia
FAQ dla 617
O której zaczyna kursować autobus 617?
autobus 617 rozpoczyna kurs o 09:37 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 617?
Autobus 617 kończy kursowanie o 09:37 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 617?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Sikornik Osiedle - Rokitnica Budowlana? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Sikornik Osiedle - Rokitnica Budowlana, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 617 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 617 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 617?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 617.
Schemat trasy autobus 617 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Gliwice Plac Piastów→Gliwice Zajezdnia
Rozkład jazdy autobus 617
Autobus 617 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 09:37
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 09:37 | Pojedynczy odjazd |
wt | 09:37 | Pojedynczy odjazd |
śr | 09:37 | Pojedynczy odjazd |
czw | 09:37 | Pojedynczy odjazd |
pt | 09:37 | Pojedynczy odjazd |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 617 (rusza z Gliwice Plac Piastów), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 617 (kierunek (Gliwice Plac Piastów→Gliwice Zajezdnia)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 617 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 617 (kierunek: (Gliwice Plac Piastów→Gliwice Zajezdnia)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
617 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 617 to Gliwice Plac Piastów, a ostatni Gliwice Zajezdnia. 617 (Gliwice Plac Piastów→Gliwice Zajezdnia) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 617 ma 8 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 13 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 617 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 617, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 617 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 617 (Gliwice Plac Piastów→Gliwice Zajezdnia) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 617 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 617 w Wodzisław Śląski
617 - Alternatywny kierunek
- 617 - Gliwice Zajezdnia→Rokitnica Budowlana / Rozkład
- 617 - Gliwice Zajezdnia→Sikornik Osiedle / Rozkład
- 617 - Rokitnica Budowlana→Gliwice Plac Piastów / Rozkład
- 617 - Rokitnica Budowlana→Gliwice Zajezdnia / Rozkład
- 617 - Rokitnica Budowlana→Sikornik Osiedle / Rozkład
- 617 - Sikornik Osiedle→Gliwice Zajezdnia / Rozkład
- 617 - Sikornik Osiedle→Rokitnica Budowlana / Rozkład
- 617 - Sikornik Osiedle→Zabrze Plac Dworcowy / Rozkład
- 617 - Zabrze Plac Dworcowy→Gliwice Zajezdnia / Rozkład
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 292 - Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla - Ligota Akademiki/ Rozkład
- 86 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 146 - Halemba Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 18 - Mysłowice Kopalnia - Tworzeń Huta Katowice/ Rozkład
- 115 - Osiedle Witosa II - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 722 - Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 814 - Milowice Osiedle Kalety - Tworzeń Huta Katowice/ Rozkład
- 101 - Tychy Towarowa - Czułów Fabryka/ Rozkład
- 36 - Ligota Akademiki - Tychy Zajezdnia/ Rozkład
- 164 - Osiedle Wieczorka Dworzec - Dołki Kaplica/ Rozkład
- 129 - Tarnowskie Góry Dworzec - Krupski Młyn Słoneczna/ Rozkład
- M104 - Gliwice Piwna - Żerniki Osiedle/ Rozkład
- 280 - Stare Łabędy Einsteina - Os. Młodego Górnika Kopalnia/ Rozkład
- 635 - Wojkowice Kościelne Kościół - Gołonóg Aleja Piłsudskiego/ Rozkład
- 196 - Siemianowice Plac Skargi - Przełajka Pętla/ Rozkład
- 998 - Klimzowiec Racławicka - Chorzów Gwarecka/ Rozkład
- 245 - Mikołów Dworzec - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 623N - Miechowice Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 982 - Wirek Odrodzenia - Orzegów Waniora/ Rozkład
- 720 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład