Autobus - N1

N1

Żeglarska 02‎→Paderewskiego 02

ZTM w Lublinie

Rozkłady jazdy i przystanki dla trasy autobus N1

autobus N1 (kierunek:Żeglarska 02‎→Paderewskiego 02) ma 34 przystanków rozpoczynając z Żeglarska 02 a kończąc na Paderewskiego 02.

Przegląd rozkładu jazdy dla autobus N1: Zazwyczaj rozpoczyna o 00:03 i kończy o 23:03. Zazwyczaj kursuje w: dni robocze.

Wybierz, którykolwiek poniższy autobusN1przystanków, aby znaleźć zaktualizowane w czasie rzeczywistym rozkłady jazdy oraz zobaczyć na mapie ich trasę.

Kierunek: Żeglarska 02‎→Paderewskiego 02

Żeglarska 02 344 Ulica Nałkowskich, Lublin Najbliższe przyjazdy
Biskupa Fulmana 02 269 Ulica Nałkowskich, Lublin Najbliższe przyjazdy
Wapowskiego 02 219 Ulica Nałkowskich, Lublin Najbliższe przyjazdy
Romera 02 97A Ulica Eugeniusza Romera, Lublin Najbliższe przyjazdy
Os. Nałkowskich 02 26A Eugeniusza Romera, Lublin Najbliższe przyjazdy
Romera - Kościół 02 6 Eugeniusza Romera, Lublin Najbliższe przyjazdy
Medalionów 02 29 Ulica Diamentowa, Lublin Najbliższe przyjazdy
Klub Jeździecki 01 Krochmalna, Lublin Najbliższe przyjazdy
Os. Górki 01 20 Ulica Przytulna, Lublin Najbliższe przyjazdy
Os. Widok 01 Filaretów, Lublin Najbliższe przyjazdy
Fantastyczna 02 10 Fantastyczna, Lublin Najbliższe przyjazdy
Sympatyczna 02 Najbliższe przyjazdy
Rzeckiego 02 Filaretów, Lublin Najbliższe przyjazdy
Zus 04 45 Ulica Tomasza Zana, Lublin Najbliższe przyjazdy
Brzeskiej 02 51 Ulica Tomasza Zana, Lublin Najbliższe przyjazdy
Brzeskiej II 02 85 Ulica Nadbystrzycka, Lublin Najbliższe przyjazdy
Politechnika 02 38a Nadbystrzycka, Lublin Najbliższe przyjazdy
Muzyczna 02 74 Ulica Gabriela Narutowicza, Lublin Najbliższe przyjazdy
Mościckiego 02 20 Gabriela Narutowicza, Lublin Najbliższe przyjazdy
Plac Wolności 02 13 Ulica Gabriela Narutowicza, Lublin Najbliższe przyjazdy
Brama Krakowska 01 9 Lubartowska, Lublin Najbliższe przyjazdy
Probostwo 01 24 Ulica Lubartowska, Lublin Najbliższe przyjazdy
Czwartek 01 67 Ulica Lubartowska, Lublin Najbliższe przyjazdy
Unicka 03 4 Obywatelska, Lublin Najbliższe przyjazdy
Jaczewskiego 01 1 Ulica Witolda Chodźki, Lublin Najbliższe przyjazdy
Chodźki - Szpital 05 19 Doktora Witolda Chodźki, Lublin Najbliższe przyjazdy
Organowa 02 8 Tadeusza Szeligowskiego, Lublin Najbliższe przyjazdy
Paganiniego 03 Aleja Solidarności, Lublin Najbliższe przyjazdy
Os. Lipińskiego 01 17A Ulica Karola Lipińskiego, Lublin Najbliższe przyjazdy
Orfeusz 01 Aleja Mieczysława Smorawińskiego, Lublin Najbliższe przyjazdy
Żywnego 01 Józefa Elsnera, Lublin Najbliższe przyjazdy
Elsnera 01 Choiny, Lublin Najbliższe przyjazdy
Śliwińskiego 01 Ignacego Paderewskiego, Lublin Najbliższe przyjazdy
Paderewskiego 02 16 Ulica Ignacego Jana Paderewskiego, Lublin Najbliższe przyjazdy

FAQ dla N1

O której zaczyna kursować autobus N1?

autobus N1 rozpoczyna kurs o 00:03 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus N1?

autobus N1 kończy kursowanie o 23:03 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus N1?

Za ile przyjedzie Autobus Żeglarska 02‎→Paderewskiego 02? Kliknij w Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Lista przystanków dla autobus N1

Żeglarska 02 • Biskupa Fulmana 02 • Wapowskiego 02 • Romera 02 • Os. Nałkowskich 02 • Romera - Kościół 02 • Medalionów 02 • Klub Jeździecki 01 • Os. Górki 01 • Os. Widok 01 • Fantastyczna 02 • Sympatyczna 02 • Rzeckiego 02 • Zus 04 • Brzeskiej 02 • Brzeskiej II 02 • Politechnika 02 • Muzyczna 02 • Mościckiego 02 • Plac Wolności 02 • Brama Krakowska 01 • Probostwo 01 • Czwartek 01 • Unicka 03 • Jaczewskiego 01 • Chodźki - Szpital 05 • Organowa 02 • Paganiniego 03 • Os. Lipińskiego 01 • Orfeusz 01 • Żywnego 01 • Elsnera 01 • Śliwińskiego 01 • Paderewskiego 02

Lista ulic dla: autobus N1

344 Ulica Nałkowskich • 269 Ulica Nałkowskich • 219 Ulica Nałkowskich • 97A Ulica Eugeniusza Romera • 26A Eugeniusza Romera • 6 Eugeniusza Romera • 29 Ulica Diamentowa • Krochmalna • 20 Ulica Przytulna • Filaretów • 10 Fantastyczna • Filaretów • 45 Ulica Tomasza Zana • 51 Ulica Tomasza Zana • 85 Ulica Nadbystrzycka • 38a Nadbystrzycka • 74 Ulica Gabriela Narutowicza • 20 Gabriela Narutowicza • 13 Ulica Gabriela Narutowicza • 9 Lubartowska • 24 Ulica Lubartowska • 67 Ulica Lubartowska • 4 Obywatelska • 1 Ulica Witolda Chodźki • 19 Doktora Witolda Chodźki • 8 Tadeusza Szeligowskiego • Aleja Solidarności • 17A Ulica Karola Lipińskiego • Aleja Mieczysława Smorawińskiego • Józefa Elsnera • Choiny • Ignacego Paderewskiego • 16 Ulica Ignacego Jana Paderewskiego

Rozkład jazdy autobus N1

autobus N1trasa kursuje w dni robocze. Zazwyczaj w godzinach: 00:03 - 23:03

poniedziałek 00:03 - 23:03
wtorek 00:03 - 23:03
środa 00:03 - 23:03
czwartek 00:03 - 23:03
piątek 00:03 - 23:03
sobota 00:03 - 23:03
niedziela 00:03 - 23:03
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 83 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Pierwszy przystanek na trasie autobus N1 to Żeglarska 02, a ostatni Paderewskiego 02. N1 (kierunek: Żeglarska 02‎→Paderewskiego 02) kursuje w dni robocze.

Dodatkowe informacje: N1 ma 34 przystanków , a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 46 min.

Jesteś w podróży? Dowiedz się, czemu 250 milionów użytkowników uważa aplikację Moovit za najlepszą aplikację o transporcie. Moovit dostarcza proponowane przez ZTM w Lublinie trasy, nadajniki w czasie rzeczywistym dla takiego środka transportu jak autobus, nawigację na żywo, mapy przebiegu linii w Lublin oraz pomaga znaleźć najbliższy przystanków dla autobus N1. Nie masz dostępu do internetu? Ściągnij mapę offline w formacie PDF oraz rozkład jazdy dla autobusN1, z których możesz korzystać podczas przejazdu.

N1 w pobliżu

FAQ dla N1

O której zaczyna kursować autobus N1?

autobus N1 rozpoczyna kurs o 00:03 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus N1?

autobus N1 kończy kursowanie o 23:03 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus N1?

Za ile przyjedzie Autobus Żeglarska 02‎→Paderewskiego 02? Kliknij w Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne