Linia IC 1100
Białystok - Łódź Fabryczna
PKP Intercity
kolej IC 1100 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 1100 (Łódź Fabryczna) ma 16 stacji rozpoczynając z Białystok a kończąc na Łódź Fabryczna.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 1100 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 20:28. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 1100 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Łódź Fabryczna (16 przystanków)
Białystok
Białystok Zielone Wzgórza
Łapy
Szepietowo
Czyżew
Małkinia
Łochów
Tłuszcz
Wołomin
Warszawa Wschodnia
Warszawa Gdańska
Żyrardów
Skierniewice
Koluszki
Łódź Widzew
Łódź Fabryczna
FAQ dla IC 1100
O której zaczyna kursować kolej IC 1100?
kolej IC 1100 rozpoczyna kurs o 20:28 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 1100?
Kolej IC 1100 kończy kursowanie o 20:28 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 1100?
Kiedy przyjedzie kolej linii Białystok - Łódź Fabryczna? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Białystok - Łódź Fabryczna, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 1100?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 1100.
Rozkład jazdy kolej IC 1100
Kolej linia IC 1100 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 20:28
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 20:28 | Pojedynczy odjazd |
wt | 20:28 | Pojedynczy odjazd |
śr | 20:28 | Pojedynczy odjazd |
czw | 20:28 | Pojedynczy odjazd |
pt | 20:28 | Pojedynczy odjazd |
sob | 20:28 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 20:28 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 1100 (rusza z Białystok), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 1100 (kierunek (Łódź Fabryczna)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 1100 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 1100 (kierunek: (Łódź Fabryczna)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 1100 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 1100 to Białystok, a ostatni Łódź Fabryczna. IC 1100 (Łódź Fabryczna) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 1100 ma 16 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 215 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 1100 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 1100, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 1100 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 1100 (Łódź Fabryczna) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 1100 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 1100 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 1542 - Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 56150 - Gdynia Główna - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 2520 - Lublin Główny - Bydgoszcz Główna/ Rozkład
- IC 3520 - Kraków Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 38102 - Kraków Główny - Świnoujście/ Rozkład
- IC 3532 - Rzeszów Główny - Bydgoszcz Główna/ Rozkład
- IC 1424 - Płock - Katowice/ Rozkład
- IC 83102 - Świnoujście - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 9107 - Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 8320 - Szczecin Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 33001 - Przemyśl Główny - Mostiska II/ Rozkład
- IC 8304 - Szczecin Główny - Przemyśl Główny/ Rozkład
- EIP 4508 - Gliwice - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 45070 - Bohumín - Łeba/ Rozkład
- IC 10110 - Białystok - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 84103 - Ustka - Bielsko-Biała Główna
- TLK 33008 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 7300 - Poznań Główny - Przemyśl Główny/ Rozkład
- EIC 17004 - Warszawa Wschodnia - Frankfurt (Oder)/ Rozkład
- IC 86155 - Kołobrzeg - Wrocław Główny/ Rozkład