Linia IC 1906
Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna
PKP Intercity
kolej IC 1906 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 1906 (Łódź Fabryczna) ma 7 stacji rozpoczynając z Warszawa Wschodnia a kończąc na Łódź Fabryczna.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 1906 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 12:09. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 1906 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Łódź Fabryczna (7 przystanków)
Warszawa Wschodnia
Warszawa Gdańska
Żyrardów
Skierniewice
Koluszki
Łódź Widzew
Łódź Fabryczna
FAQ dla IC 1906
O której zaczyna kursować kolej IC 1906?
kolej IC 1906 rozpoczyna kurs o 12:09 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 1906?
Kolej IC 1906 kończy kursowanie o 12:09 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 1906?
Kiedy przyjedzie kolej linii Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 1906?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 1906.
Rozkład jazdy kolej IC 1906
Kolej linia IC 1906 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 12:09
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 12:09 | Pojedynczy odjazd |
wt | 12:09 | Pojedynczy odjazd |
śr | 12:09 | Pojedynczy odjazd |
czw | 12:09 | Pojedynczy odjazd |
pt | 12:09 | Pojedynczy odjazd |
sob | 12:09 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 12:09 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 1906 (rusza z Warszawa Wschodnia), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 1906 (kierunek (Łódź Fabryczna)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 1906 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 1906 (kierunek: (Łódź Fabryczna)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 1906 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 1906 to Warszawa Wschodnia, a ostatni Łódź Fabryczna. IC 1906 (Łódź Fabryczna) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 1906 ma 7 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 101 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 1906 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 1906, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 1906 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 1906 (Łódź Fabryczna) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 1906 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 1906 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- EIC 71004 - Frankfurt (Oder) - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 11110 - Terespol - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 72101 - Zielona Góra Główna - Lublin Główny/ Rozkład
- TLK 50191 - Gdynia Główna - Hel/ Rozkład
- IC 56150 - Gdynia Główna - Wrocław Główny/ Rozkład
- EIC 17010 - Warszawa Wschodnia - Frankfurt (Oder)/ Rozkład
- TLK 30112 - Kraków Główny - Zagórz/ Rozkład
- TLK 45102 - Katowice - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 38102 - Kraków Główny - Świnoujście/ Rozkład
- TLK 84000 - Kołobrzeg - Petrovice u Karviné/ Rozkład
- IC 57100 - Olsztyn Główny - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- IC 72102 - Poznań Główny - Lublin Główny/ Rozkład
- TLK 61170 - Jelenia Góra - Warszawa Wschodnia
- IC 22005 - Jahodyn - Chełm/ Rozkład
- TLK 33018 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- TLK 50153 - Lębork - Łeba/ Rozkład
- IC 10100 - Warszawa Wschodnia - Białystok/ Rozkład
- IC 5322 - Olsztyn Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- EIP 3110 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 8328 - Kołobrzeg - Przemyśl Główny/ Rozkład