Linia IC 41006
Bohumín - Warszawa Wschodnia
PKP Intercity
kolej IC 41006 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 41006 (Warszawa Wschodnia) ma 14 stacji rozpoczynając z Bohumin a kończąc na Warszawa Wschodnia.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 41006 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 10:09. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 41006 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Warszawa Wschodnia (14 przystanków)
Bohumin
Chałupki
Wodzisław Śląski
Rybnik
Tychy
Katowice
Sosnowiec Główny
Dąbrowa Górnicza
Zawiercie
Włoszczowa Północ
Opoczno Południe
Warszawa Zachodnia
Warszawa Centralna
Warszawa Wschodnia
FAQ dla IC 41006
O której zaczyna kursować kolej IC 41006?
kolej IC 41006 rozpoczyna kurs o 10:09 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 41006?
Kolej IC 41006 kończy kursowanie o 10:09 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 41006?
Kiedy przyjedzie kolej linii Bohumín - Warszawa Wschodnia? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Bohumín - Warszawa Wschodnia, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 41006?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 41006.
Rozkład jazdy kolej IC 41006
Kolej linia IC 41006 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 10:09
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 10:09 | Pojedynczy odjazd |
wt | 10:09 | Pojedynczy odjazd |
śr | 10:09 | Pojedynczy odjazd |
czw | 10:09 | Pojedynczy odjazd |
pt | 10:09 | Pojedynczy odjazd |
sob | 10:09 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 10:09 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 41006 (rusza z Bohumin), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 41006 (kierunek (Warszawa Wschodnia)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 41006 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 41006 (kierunek: (Warszawa Wschodnia)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 41006 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 41006 to Bohumin, a ostatni Warszawa Wschodnia. IC 41006 (Warszawa Wschodnia) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 41006 ma 14 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 277 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 41006 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 41006, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 41006 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 41006 (Warszawa Wschodnia) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 41006 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 41006 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 1908 - Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- IC 5424 - Olsztyn Główny - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- IC 2520 - Lublin Główny - Bydgoszcz Główna/ Rozkład
- TLK 33170 - Krynica Zdrój - Kraków Główny/ Rozkład
- EIP 1310 - Warszawa Wschodnia - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 1510 - Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 23100 - Lublin Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 666058 - Janowice Wielkie - Marciszów
- IC 1420 - Warszawa Wschodnia - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- IC 31000 - Kraków Główny - Mockava/ Rozkład
- TLK 54102 - Gdynia Główna - Katowice/ Rozkład
- IC 68101 - Wrocław Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- IC 9107 - Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 5220 - Bydgoszcz Główna - Lublin Główny/ Rozkład
- TLK 46174 - Bielsko-Biała Główna - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 18170 - Warszawa Wschodnia - Świnoujście/ Rozkład
- IC 75000 - Frankfurt (Oder) - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 1001 - Łódź Fabryczna - Białystok/ Rozkład
- EIP 3506 - Kraków Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 21160 - Lublin Główny - Warszawa Centralna/ Rozkład