Linia IC 4522
Racibórz - Olsztyn Główny
PKP Intercity
kolej IC 4522 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 4522 (Olsztyn Główny) ma 28 stacji rozpoczynając z Racibórz a kończąc na Olsztyn Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 4522 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 04:15. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 4522 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Olsztyn Główny (28 przystanków)
Racibórz
Kuźnia Raciborska
Kędzierzyn Koźle
Gliwice
Zabrze
Chorzów Batory
Katowice
Sosnowiec Południowy
Zawiercie
Myszków
Częstochowa
Radomsko
Piotrków Trybunalski
Koluszki
Skierniewice
Żyrardów
Warszawa Zachodnia
Warszawa Centralna
Warszawa Wschodnia
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki
Ciechanów
Mława
Działdowo
Nidzica
Olsztynek
Olsztyn Zachodni
Olsztyn Główny
FAQ dla IC 4522
O której zaczyna kursować kolej IC 4522?
kolej IC 4522 rozpoczyna kurs o 04:15 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 4522?
Kolej IC 4522 kończy kursowanie o 04:15 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 4522?
Kiedy przyjedzie kolej linii Racibórz - Olsztyn Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Racibórz - Olsztyn Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 4522?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 4522.
Rozkład jazdy kolej IC 4522
Kolej linia IC 4522 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:15
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:15 | Pojedynczy odjazd |
wt | 04:15 | Pojedynczy odjazd |
śr | 04:15 | Pojedynczy odjazd |
czw | 04:15 | Pojedynczy odjazd |
pt | 04:15 | Pojedynczy odjazd |
sob | 04:15 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 04:15 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 4522 (rusza z Racibórz), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 4522 (kierunek (Olsztyn Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 4522 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 4522 (kierunek: (Olsztyn Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 4522 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 4522 to Racibórz, a ostatni Olsztyn Główny. IC 4522 (Olsztyn Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 4522 ma 28 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 483 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 4522 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 4522, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 4522 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 4522 (Olsztyn Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 4522 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 4522 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 5312 - Gdynia Główna - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 56124 - Olsztyn Główny - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 78103 - Zbąszynek - Gorzów Wielkopolski/ Rozkład
- IC 71101 - Zielona Góra Główna - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- TLK 666057 - Marciszów - Janowice Wielkie
- IC 9107 - Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- TLK 12010 - Warszawa Wschodnia - Jahodyn/ Rozkład
- IC 91133 - Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 3128 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- EIC 8150 - Kołobrzeg - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 83193 - Szczecin Główny - Zakopane/ Rozkład
- TLK 666091 - Marciszów - Janowice Wielkie
- IC 1904 - Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- IC 81154 - Ustka - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- IC 3512 - Kraków Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 18115 - Łódź Fabryczna - Kołobrzeg/ Rozkład
- TLK 55150 - Łeba - Lębork/ Rozkład
- IC 68105 - Wrocław Główny - Szczecin Główny
- IC 86155 - Kołobrzeg - Wrocław Główny/ Rozkład
- TLK 83174 - Świnoujście - Kraków Główny/ Rozkład