Linia IC 6304
Wrocław Główny - Przemyśl Główny
PKP Intercity
kolej IC 6304 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 6304 (Przemyśl Główny) ma 27 stacji rozpoczynając z Wrocław Główny a kończąc na Przemyśl Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 6304 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 17:23. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 6304 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Przemyśl Główny (27 przystanków)
Wrocław Główny
Oława
Brzeg
Opole Główne
Strzelce Opolskie
Gliwice
Zabrze
Katowice
Mysłowice
Jaworzno Szczakowa
Trzebinia
Krzeszowice
Kraków Główny
Kraków Płaszów
Bochnia
Brzesko Okocim
Tarnów
Dębica
Ropczyce
Sędziszów Małopolski
Rzeszów Główny
Łańcut
Przeworsk
Jarosław
Radymno
Przemyśl Zasanie
Przemyśl Główny
FAQ dla IC 6304
O której zaczyna kursować kolej IC 6304?
kolej IC 6304 rozpoczyna kurs o 17:23 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować kolej IC 6304?
Kolej IC 6304 kończy kursowanie o 17:23 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie kolej IC 6304?
Kiedy przyjedzie kolej linii Wrocław Główny - Przemyśl Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Wrocław Główny - Przemyśl Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 6304?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 6304.
Rozkład jazdy kolej IC 6304
Kolej linia IC 6304 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 17:23
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 17:23 | Pojedynczy odjazd |
wt | 17:23 | Pojedynczy odjazd |
śr | 17:23 | Pojedynczy odjazd |
czw | 17:23 | Pojedynczy odjazd |
pt | 17:23 | Pojedynczy odjazd |
sob | 17:40 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 17:23 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 6304 (rusza z Wrocław Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 6304 (kierunek (Przemyśl Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 6304 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 6304 (kierunek: (Przemyśl Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 6304 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 6304 to Wrocław Główny, a ostatni Przemyśl Główny. IC 6304 (Przemyśl Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 6304 ma 27 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 374 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 6304 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 6304, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 6304 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 6304 (Przemyśl Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 6304 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 6304 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- TLK 52150 - Hel - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 86157 - Ustka - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 5334 - Bydgoszcz Główna - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 73002 - Frankfurt (Oder) - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 56124 - Olsztyn Główny - Wrocław Główny/ Rozkład
- TLK 84000 - Kołobrzeg - Petrovice u Karviné/ Rozkład
- IC 37104 - Przemyśl Główny - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- IC 18154 - Warszawa Zachodnia - Ustka/ Rozkład
- IC 1201 - Łódź Fabryczna - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 14000 - Warszawa Wschodnia - Bohumín/ Rozkład
- IC 82100 - Szczecin Główny - Lublin Główny/ Rozkład
- TLK 15102 - Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna/ Rozkład
- EIC 5140 - Hel - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- TLK 51102 - Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 31104 - Przemyśl Główny - Sandomierz/ Rozkład
- IC 5326 - Olsztyn Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- EIP 5308 - Gdynia Główna - Rzeszów Główny/ Rozkład
- IC 9103 - Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 3560 - Zakopane - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 83174 - Świnoujście - Kraków Główny/ Rozkład