Linia IC 65103
Wrocław Główny - Olsztyn Główny
PKP Intercity
kolej IC 65103 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 65103 (Olsztyn Główny) ma 21 stacji rozpoczynając z Wrocław Główny a kończąc na Olsztyn Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 65103 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 08:33. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 65103 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Olsztyn Główny (21 przystanków)
Wrocław Główny
Wrocław Mikołajów
Oborniki Śląskie
Żmigród
Rawicz
Leszno
Kościan
Poznań Główny
Gniezno
Mogilno
Inowrocław
Toruń Główny
Toruń Miasto
Toruń Wschodni
Kowalewo Pomorskie
Wąbrzeźno
Jabłonowo Pomorskie
Iława Główna
Ostróda
Olsztyn Zachodni
Olsztyn Główny
FAQ dla IC 65103
O której zaczyna kursować kolej IC 65103?
kolej IC 65103 rozpoczyna kurs o 08:33 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 65103?
Kolej IC 65103 kończy kursowanie o 08:33 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 65103?
Kiedy przyjedzie kolej linii Wrocław Główny - Olsztyn Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Wrocław Główny - Olsztyn Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 65103?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 65103.
Rozkład jazdy kolej IC 65103
Kolej linia IC 65103 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 08:33
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 08:33 | Pojedynczy odjazd |
wt | 08:33 | Pojedynczy odjazd |
śr | 08:33 | Pojedynczy odjazd |
czw | 08:33 | Pojedynczy odjazd |
pt | 08:33 | Pojedynczy odjazd |
sob | 08:33 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 08:33 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 65103 (rusza z Wrocław Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 65103 (kierunek (Olsztyn Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 65103 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 65103 (kierunek: (Olsztyn Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 65103 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 65103 to Wrocław Główny, a ostatni Olsztyn Główny. IC 65103 (Olsztyn Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 65103 ma 21 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 358 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 65103 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 65103, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 65103 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 65103 (Olsztyn Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 65103 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 65103 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- TLK 33002 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 33108 - Przemyśl Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- EIC 8100 - Szczecin Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- EIP 1308 - Warszawa Wschodnia - Kraków Główny/ Rozkład
- EIC 1410 - Warszawa Wschodnia - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- IC 1424 - Płock - Katowice/ Rozkład
- IC 21102 - Lublin Główny - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 1320 - Warszawa Wschodnia - Zakopane/ Rozkład
- IC 48151 - Katowice - Ustka/ Rozkład
- IC 48102 - Bielsko-Biała Główna - Ustka/ Rozkład
- IC 4520 - Bielsko-Biała Główna - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 5328 - Olsztyn Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- EIP 5300 - Gdynia Główna - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 5320 - Olsztyn Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 666064 - Janowice Wielkie - Marciszów
- EIP 3100 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 18100 - Warszawa Wschodnia - Świnoujście/ Rozkład
- IC 68177 - Wrocław Główny - Ustka/ Rozkład
- IC 71103 - Zielona Góra Główna - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 18110 - Warszawa Wschodnia - Piła Główna/ Rozkład