Linia IC 66106
Kłodzko Miasto - Wrocław Główny
PKP Intercity
kolej IC 66106 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 66106 (Wrocław Główny) ma 7 stacji rozpoczynając z Kłodzko Miasto a kończąc na Wrocław Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 66106 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 08:39. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 66106 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Wrocław Główny (7 przystanków)
Kłodzko Miasto
Kłodzko Główne
Bardo Śląskie
Kamieniec Ząbkowicki
Ziębice
Strzelin
Wrocław Główny
FAQ dla IC 66106
O której zaczyna kursować kolej IC 66106?
kolej IC 66106 rozpoczyna kurs o 08:39 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 66106?
Kolej IC 66106 kończy kursowanie o 08:39 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 66106?
Kiedy przyjedzie kolej linii Kłodzko Miasto - Wrocław Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Kłodzko Miasto - Wrocław Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 66106?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 66106.
Rozkład jazdy kolej IC 66106
Kolej linia IC 66106 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 08:39
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 08:39 | Pojedynczy odjazd |
wt | 08:39 | Pojedynczy odjazd |
śr | 08:39 | Pojedynczy odjazd |
czw | 08:39 | Pojedynczy odjazd |
pt | 08:39 | Pojedynczy odjazd |
sob | 08:39 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 08:39 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 66106 (rusza z Kłodzko Miasto), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 66106 (kierunek (Wrocław Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 66106 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 66106 (kierunek: (Wrocław Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 66106 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 66106 to Kłodzko Miasto, a ostatni Wrocław Główny. IC 66106 (Wrocław Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 66106 ma 7 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 107 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 66106 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 66106, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 66106 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 66106 (Wrocław Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 66106 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 66106 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 64000 - Wrocław Główny - Bohumín/ Rozkład
- IC 7500 - Poznań Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 30104 - Kraków Główny - Krynica Zdrój/ Rozkład
- IC 3820 - Kraków Główny - Szczecin Główny/ Rozkład
- EIP 3508 - Rzeszów Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 53102 - Gdynia Główna - Zakopane/ Rozkład
- IC 37104 - Przemyśl Główny - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- TLK 48000 - Petrovice u Karviné - Kołobrzeg/ Rozkład
- IC 18154 - Warszawa Zachodnia - Ustka/ Rozkład
- TLK 38170 - Kraków Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- IC 1115 - Łódź Fabryczna - Terespol/ Rozkład
- IC 5220 - Bydgoszcz Główna - Lublin Główny/ Rozkład
- TLK 15102 - Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 50153 - Lębork - Łeba/ Rozkład
- TLK 35172 - Kraków Główny - Hel/ Rozkład
- IC 17100 - Warszawa Wschodnia - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- IC 3700 - Przemyśl Główny - Poznań Główny/ Rozkład
- IC 10110 - Białystok - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- TLK 33025 - Przemyśl Główny - Mostiska II/ Rozkład
- IC 22002 - Chełm - Jahodyn/ Rozkład