Linia IC 666063
Marciszów - Janowice Wielkie
PKP Intercity
kolej IC 666063 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 666063 (Janowice Wielkie) ma 2 stacji rozpoczynając z Marciszów a kończąc na Janowice Wielkie.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 666063 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 14:37. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 666063 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Janowice Wielkie (2 przystanków)
Marciszów
Janowice Wielkie
FAQ dla IC 666063
O której zaczyna kursować kolej IC 666063?
kolej IC 666063 rozpoczyna kurs o 14:37 w poniedziałek, wtorek, środa, piątek.
O której kończy kursować kolej IC 666063?
Kolej IC 666063 kończy kursowanie o 14:37 w poniedziałek, wtorek, środa, piątek.
Za ile przyjedzie kolej IC 666063?
Kiedy przyjedzie kolej linii Marciszów - Janowice Wielkie? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Marciszów - Janowice Wielkie, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 666063?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 666063.
Rozkład jazdy kolej IC 666063
Kolej linia IC 666063 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 14:37
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 14:37 | Pojedynczy odjazd |
wt | 14:37 | Pojedynczy odjazd |
śr | 14:37 | Pojedynczy odjazd |
czw | 15:55 | Pojedynczy odjazd |
pt | 14:37 | Pojedynczy odjazd |
sob | 15:55 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 15:55 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 666063 (rusza z Marciszów), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 666063 (kierunek (Janowice Wielkie)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 666063 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 666063 (kierunek: (Janowice Wielkie)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 666063 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 666063 to Marciszów, a ostatni Janowice Wielkie. IC 666063 (Janowice Wielkie) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 666063 ma 2 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 8 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 666063 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 666063, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 666063 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 666063 (Janowice Wielkie) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 666063 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 666063 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 18105 - Białystok - Szczecin Główny/ Rozkład
- TLK 36106 - Kraków Główny - Jelenia Góra/ Rozkład
- IC 33108 - Przemyśl Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 38100 - Rzeszów Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- IC 81105 - Szczecin Główny - Białystok/ Rozkład
- TLK 58110 - Gdynia Główna - Kostrzyn/ Rozkład
- EIP 5100 - Gdynia Główna - Warszawa Centralna/ Rozkład
- IC 62102 - Wrocław Główny - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 87173 - Ustka - Poznań Główny/ Rozkład
- EIP 1308 - Warszawa Wschodnia - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 4526 - Katowice - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 61108 - Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 81102 - Świnoujście - Suwałki/ Rozkład
- TLK 24001 - Lublin Główny - Bohumín/ Rozkład
- IC 83193 - Szczecin Główny - Zakopane/ Rozkład
- IC 17100 - Warszawa Wschodnia - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- IC 34006 - Kraków Główny - Petrovice u Karviné/ Rozkład
- EIP 4502 - Gliwice - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 18109 - Łódź Kaliska - Szczecin Główny
- IC 88151 - Słupsk - Ustka/ Rozkład