Linia IC 78101
Zbąszynek - Gorzów Wielkopolski
PKP Intercity
kolej IC 78101 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 78101 (Gorzów Wielkopolski) ma 4 stacji rozpoczynając z Zbąszynek a kończąc na Gorzów Wielkopolski.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 78101 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 11:53. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 78101 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Gorzów Wielkopolski (4 przystanków)
Zbąszynek
Międzyrzecz
Skwierzyna
Gorzów Wielkopolski
FAQ dla IC 78101
O której zaczyna kursować kolej IC 78101?
kolej IC 78101 rozpoczyna kurs o 11:53 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 78101?
Kolej IC 78101 kończy kursowanie o 11:53 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 78101?
Kiedy przyjedzie kolej linii Zbąszynek - Gorzów Wielkopolski? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Zbąszynek - Gorzów Wielkopolski, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 78101?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 78101.
Rozkład jazdy kolej IC 78101
Kolej linia IC 78101 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 11:53
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 11:53 | Pojedynczy odjazd |
wt | 11:53 | Pojedynczy odjazd |
śr | 11:53 | Pojedynczy odjazd |
czw | 11:53 | Pojedynczy odjazd |
pt | 11:53 | Pojedynczy odjazd |
sob | 11:53 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 11:53 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 78101 (rusza z Zbąszynek), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 78101 (kierunek (Gorzów Wielkopolski)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 78101 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 78101 (kierunek: (Gorzów Wielkopolski)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 78101 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 78101 to Zbąszynek, a ostatni Gorzów Wielkopolski. IC 78101 (Gorzów Wielkopolski) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 78101 ma 4 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 69 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 78101 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 78101, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 78101 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 78101 (Gorzów Wielkopolski) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 78101 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 78101 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- TLK 52150 - Hel - Lublin Główny/ Rozkład
- TLK 45103 - Katowice - Gdynia Główna
- IC 11102 - Warszawa Zachodnia - Terespol/ Rozkład
- TLK 58110 - Gdynia Główna - Kostrzyn/ Rozkład
- TLK 61100 - Szklarska Poręba Górna - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 1510 - Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 35150 - Zakopane - Bydgoszcz Główna/ Rozkład
- IC 81102 - Świnoujście - Suwałki/ Rozkład
- TLK 38170 - Kraków Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- EIP 3112 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 17100 - Warszawa Wschodnia - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- IC 27100 - Lublin Główny - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- IC 57150 - Gdynia Główna - Poznań Główny/ Rozkład
- EIP 3100 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 31102 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 73000 - Frankfurt (Oder) - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 84102 - Ustka - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- TLK 50175 - Gdynia Główna - Hel/ Rozkład
- TLK 36102 - Kraków Główny - Jelenia Góra/ Rozkład
- IC 61103 - Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład