Linia IC 83106
Piła Główna - Kraków Główny
PKP Intercity
kolej IC 83106 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 83106 (Kraków Główny) ma 16 stacji rozpoczynając z Piła Główna a kończąc na Kraków Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 83106 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 11:07. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 83106 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Kraków Główny (16 przystanków)
Piła Główna
Chodzież
Rogoźno Wielkopolskie
Oborniki Wielkopolskie Miasto
Poznań Główny
Środa Wielkopolska
Jarocin
Pleszew
Ostrów Wielkopolski
Ostrzeszów
Kępno
Wieruszów Miasto
Wieluń
Krzepice
Częstochowa Stradom
Kraków Główny
FAQ dla IC 83106
O której zaczyna kursować kolej IC 83106?
kolej IC 83106 rozpoczyna kurs o 11:07 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 83106?
Kolej IC 83106 kończy kursowanie o 11:07 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 83106?
Kiedy przyjedzie kolej linii Piła Główna - Kraków Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Piła Główna - Kraków Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 83106?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 83106.
Rozkład jazdy kolej IC 83106
Kolej linia IC 83106 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 11:07
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 11:07 | Pojedynczy odjazd |
wt | 11:07 | Pojedynczy odjazd |
śr | 11:07 | Pojedynczy odjazd |
czw | 11:07 | Pojedynczy odjazd |
pt | 11:07 | Pojedynczy odjazd |
sob | 11:07 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 11:07 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 83106 (rusza z Piła Główna), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 83106 (kierunek (Kraków Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 83106 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 83106 (kierunek: (Kraków Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 83106 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 83106 to Piła Główna, a ostatni Kraków Główny. IC 83106 (Kraków Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 83106 ma 16 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 407 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 83106 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 83106, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 83106 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 83106 (Kraków Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 83106 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 83106 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 56104 - Olsztyn Główny - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 38106 - Kraków Główny - Piła Główna/ Rozkład
- TLK 53190 - Łeba - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 30104 - Kraków Główny - Krynica Zdrój/ Rozkład
- TLK 35190 - Kraków Główny - Łeba/ Rozkład
- TLK 55174 - Hel - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 21105 - Lublin Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 87173 - Ustka - Poznań Główny/ Rozkład
- IC 666058 - Janowice Wielkie - Marciszów
- IC 2120 - Kielce - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- TLK 666088 - Janowice Wielkie - Marciszów
- EIP 5406 - Gdynia Główna - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- IC 84151 - Ustka - Katowice/ Rozkład
- IC 8321 - Szczecin Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 5602 - Gdynia Główna - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 1520 - Warszawa Zachodnia - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 14010 - Warszawa Wschodnia - Petrovice u Karviné/ Rozkład
- IC 83150 - Kołobrzeg - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 11101 - Warszawa Zachodnia - Terespol/ Rozkład
- TLK 83174 - Świnoujście - Kraków Główny/ Rozkład