Linia IC 85103
Szczecin Główny - Olsztyn Główny
PKP Intercity
kolej IC 85103 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 85103 (Olsztyn Główny) ma 26 stacji rozpoczynając z Szczecin Główny a kończąc na Olsztyn Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 85103 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 15:19. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 85103 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Olsztyn Główny (26 przystanków)
Szczecin Główny
Szczecin Dąbie
Stargard
Chociwel
Runowo Pomorskie
Łobez
Świdwin
Białogard
Koszalin
Sławno
Słupsk
Lębork
Wejherowo
Rumia
Gdynia Główna
Sopot
Gdańsk Oliwa
Gdańsk Wrzeszcz
Gdańsk Główny
Tczew
Malbork
Elbląg
Pasłęk
Morąg
Olsztyn Zachodni
Olsztyn Główny
FAQ dla IC 85103
O której zaczyna kursować kolej IC 85103?
kolej IC 85103 rozpoczyna kurs o 15:02 w czwartek, piątek.
O której kończy kursować kolej IC 85103?
Kolej IC 85103 kończy kursowanie o 15:02 w czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie kolej IC 85103?
Kiedy przyjedzie kolej linii Szczecin Główny - Olsztyn Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Szczecin Główny - Olsztyn Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 85103?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 85103.
Rozkład jazdy kolej IC 85103
Kolej linia IC 85103 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 15:19
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 15:19 | Pojedynczy odjazd |
wt | 15:19 | Pojedynczy odjazd |
śr | 15:19 | Pojedynczy odjazd |
czw | 15:02 | Pojedynczy odjazd |
pt | 15:02 | Pojedynczy odjazd |
sob | 15:19 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 15:19 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 85103 (rusza z Szczecin Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 85103 (kierunek (Olsztyn Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 85103 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 85103 (kierunek: (Olsztyn Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 85103 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 85103 to Szczecin Główny, a ostatni Olsztyn Główny. IC 85103 (Olsztyn Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 85103 ma 26 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 447 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 85103 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 85103, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 85103 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 85103 (Olsztyn Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 85103 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 85103 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- TLK 36106 - Kraków Główny - Jelenia Góra/ Rozkład
- IC 56104 - Olsztyn Główny - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 3804 - Przemyśl Główny - Szczecin Główny/ Rozkład
- IC 21105 - Lublin Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 61108 - Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 34000 - Przemyśl Główny - Petrovice u Karviné/ Rozkład
- IC 5426 - Gdynia Główna - Katowice/ Rozkład
- EIC 71002 - Frankfurt (Oder) - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- TLK 15102 - Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 12160 - Warszawa Zachodnia - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 5602 - Gdynia Główna - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 5112 - Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 27100 - Lublin Główny - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- IC 13109 - Łódź Fabryczna - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 71104 - Poznań Główny - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- EIP 3502 - Kraków Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 1902 - Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- EIP 1306 - Warszawa Wschodnia - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 120 - Dorohusk - Jahodyn/ Rozkład
- TLK 83174 - Świnoujście - Kraków Główny/ Rozkład