Linia N93
Wrzosy i — Czerniewice
Urząd Miasta Torunia
autobus N93 (Urząd Miasta Torunia) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus N93 (Czerniewice 02→Wrzosy I 00) ma 33 przystanków rozpoczynając z Czerniewice 02 a kończąc na Wrzosy I 00.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus N93 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Czerniewice 02→Wrzosy I 00 (33 przystanków)
Czerniewice 02
Zdrojowa Nż. 02
Matysiaków 02
Solankowa Nż. 02
Włocławska Nż. 01
Ceramika 02
Zimowa Nż. 02
Stawki Południowe Nż. 02
Zakole 02
Gen. Grota Roweckiego Nż. 04
Telimeny 02
Grzybowa Nż. 02
Podgórska 02
Łódzka 02
Dworzec Główny 04
Plac Armii Krajowej 04
Plac Rapackiego 01
Aleja Solidarności 02
Targowisko 02
Lelewela 02
Lecha 01
Żwirki I Wigury 02
Długa 02
Koniuchy 04
Wiśniowieckiego 01
Ugory Nż. 01
Lisia 01
Lniana 03
Słoneczna Nż. 01
Czeremchowa Nż. 01
Brzoskwiniowa Nż. 01
Owsiana Nż. 01
Wrzosy I 00
FAQ dla N93
O której zaczyna kursować autobus N93?
autobus N93 rozpoczyna kurs o 00:51 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus N93?
Autobus N93 kończy kursowanie o 03:18 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus N93?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Wrzosy i — Czerniewice? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Wrzosy i — Czerniewice, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia Urząd Miasta Torunia N93 autobus jeździ w Boże Ciało?
Autobus N93 może zmienić godziny kursowania w Boże Ciało. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus N93?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus N93.
Rozkład jazdy autobus N93
Autobus trasa N93 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 00:51 - 03:18
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 00:51 - 03:18 | 147 |
wt | 00:51 - 03:18 | 147 |
śr | 00:51 - 03:18 | 147 |
czw | 00:51 - 03:18 | 147 |
pt | 00:51 - 03:18 | 147 |
sob | 00:51 - 03:18 | 147 |
ndz | 00:51 - 03:18 | 147 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus Urząd Miasta Torunia
Sprawdź wszystkie zmiany w linii N93 (rusza z Czerniewice 02), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią N93 (kierunek (Czerniewice 02→Wrzosy I 00)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o Urząd Miasta Torunia już teraz.
Autobus N93 - opłata
Taryfy w pojeździe linii N93 (kierunek: (Czerniewice 02→Wrzosy I 00)) należącym do Urząd Miasta Torunia mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w Urząd Miasta Torunia można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej Urząd Miasta Torunia.
N93 (Urząd Miasta Torunia)
Pierwszy przystanek na trasie autobus N93 to Czerniewice 02, a ostatni Wrzosy I 00. N93 (Czerniewice 02→Wrzosy I 00) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: N93 ma 33 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 40 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami Urząd Miasta Torunia, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Toruń i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus N93 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus N93, którymi możesz podróżować.
Autobus linii N93 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię N93 (Czerniewice 02→Wrzosy I 00) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii N93 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus Urząd Miasta Torunia i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami Urząd Miasta Torunia lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Toruń. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla Urząd Miasta Torunia i każdy autobus, w tym linii N93 w Toruń
Urząd Miasta Torunia w Toruń
- 122 - Rubinkowo P&R — Obrowo/ Rozkład
- N94 - Aleja Solidarności — Rubinkowo P&R/ Rozkład
- 13 - Plac św. Katarzyny — Gliniecka/ Rozkład
- 41 - Kołowa — Dworzec Wschodni/ Rozkład
- 113 - Kopanino — Plac św. Katarzyny/ Rozkład
- 131 - Szubińska — Rozgarty/ Rozkład
- N92 - Aleja Solidarności — Strobanda/ Rozkład
- N95 - Koniuchy — Motoarena/ Rozkład
- N91 - Nad Strugą — Aleja Solidarności/ Rozkład
- 29 - Szubińska — Kolankowskiego/ Rozkład
- 39 - Rubinkowo P&R — Nad Strugą/ Rozkład
- 121 - Obrowo — Rubinkowo P&R/ Rozkład
- 33 - Mazowiecka — Olimpijska P&R przez Kociewską i Hutowo/ Rozkład
- 14 - Okólna — Cmentarz Centralny/ Rozkład
- 40 - Bielawy — Port Drzewny/ Rozkład
- 15 - Rubinkowo P&R — Przy Lesie/ Rozkład
- 123A - Rubinkowo P&R — Brzozówka — Młyniec — Rubinkowo/ Rozkład
- 38 - św. Antoniego — św. Antoniego/ Rozkład
- 31 - Bartkiewiczówny — Kolankowskiego/ Rozkład