Linia REG
Ostrów Wielkopolski - Wrocław Główny
PolRegio
kolej REG (PolRegio) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej REG (Wrocław Główny) ma 27 stacji rozpoczynając z Ostrów Wielkopolski a kończąc na Wrocław Główny.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej REG poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Wrocław Główny (27 przystanków)
Ostrów Wielkopolski
Topola Osiedle
Tarchały Wielkie
Odolanów
Garki
Granowiec
Sośnie Ostrowskie
Pawłów Wielkopolski
Międzybórz Sycowski
Bukowina Sycowska
Twardogóra
Grabowno Wielkie
Dobroszyce
Dąbrowa Oleśnicka
Oleśnica Rataje
Oleśnica
Oleśnica
Borowa Oleśnicka
Długołęka
Mirków
Mirków
Wrocław Psie Pole
Wrocław Sołtysowice
Wrocław Nadodrze
Wrocław Szczepin
Wrocław Mikołajów
Wrocław Główny
FAQ dla REG
O której zaczyna kursować kolej REG?
kolej REG rozpoczyna kurs o 05:27 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej REG?
Kolej REG kończy kursowanie o 18:52 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej REG?
Kiedy przyjedzie kolej linii Ostrów Wielkopolski - Wrocław Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Ostrów Wielkopolski - Wrocław Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej REG?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej REG.
Rozkład jazdy kolej REG
Kolej linia REG kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 05:27 - 18:52
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:27 - 18:52 | 106 - 241 |
wt | 05:27 - 18:52 | 106 - 241 |
śr | 05:27 - 18:52 | 106 - 241 |
czw | 05:27 - 18:52 | 106 - 241 |
pt | 05:27 - 18:52 | 106 - 241 |
sob | 05:27 - 18:52 | 133 - 404 |
ndz | 05:27 - 18:52 | 133 - 404 |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PolRegio
Sprawdź wszystkie zmiany w linii REG (rusza z Ostrów Wielkopolski), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią REG (kierunek (Wrocław Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PolRegio już teraz.
Kolej REG - opłata
Taryfy w pojeździe linii REG (kierunek: (Wrocław Główny)) należącym do PolRegio mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PolRegio można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PolRegio.
REG (PolRegio)
Pierwszy przystanek na trasie kolej REG to Ostrów Wielkopolski, a ostatni Wrocław Główny. REG (Wrocław Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: REG ma 27 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 119 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PolRegio, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej REG w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej REG, którymi możesz podróżować.
Kolej linii REG - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię REG (Wrocław Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii REG lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PolRegio i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PolRegio lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PolRegio i każdy kolej, w tym linii REG w Warsaw
PolRegio w Warsaw
- REG - Lublin Główny - Parczew Kolejowa/ Rozkład
- REG - Rzeszów Główny - Medyka/ Rozkład
- REG - Lublin Airport - Lublin Główny/ Rozkład
- REG - Chełm - Terespol/ Rozkład
- REG - Wrocław Główny - Brzeg/ Rozkład
- REG - Zamość Wschód - Lublin Główny/ Rozkład
- REG - Władysławowo - Gdynia Główna/ Rozkład
- REG - Piwniczna - Kraków Główny/ Rozkład
- REG - Szczecin Główny - Rzepin/ Rozkład
- REG - Lublin Główny - Kraśnik/ Rozkład
- REG - Lublin Główny - Dęblin/ Rozkład
- REG - Görlitz - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- REG - Kępno - Kluczbork/ Rozkład
- REG - Szczecin Główny - Kalisz Pomorski/ Rozkład
- REG - Löcknitz - Schwerin Hauptbahnhof/ Rozkład
- REG - Olsztyn Główny - Braniewo/ Rozkład
- REG - Słupsk - Tczew/ Rozkład
- REG - Katowice - Kozłów/ Rozkład
- REG - Medyka - Rzeszów Główny/ Rozkład
- REG - Białystok - Kuźnica Białostocka/ Rozkład