Linia S10
Otwock — Warszawa Wschodnia
Warszawski Transport Publiczny
kolej S10 (Warszawski Transport Publiczny) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej S10 (Otwock) ma 15 stacji rozpoczynając z Warszawa Wschodnia a kończąc na Otwock.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej S10 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Otwock (15 przystanków)
Warszawa Wschodnia
Warszawa Grochów
Warszawa Olszynka Grochowska
Warszawa Gocławek
Warszawa Wawer
Warszawa Anin
Warszawa Międzylesie
Warszawa Radość
Warszawa Miedzeszyn
Warszawa Falenica
Michalin
Józefów
Otwock Świder
Otwock
Otwock
FAQ dla S10
O której zaczyna kursować kolej S10?
kolej S10 rozpoczyna kurs o 04:20 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej S10?
Kolej S10 kończy kursowanie o 22:39 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej S10?
Kiedy przyjedzie kolej linii Otwock — Warszawa Wschodnia? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Otwock — Warszawa Wschodnia, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Ile kosztuje bilet na kolej linii S10 w kierunku Otwock?
Bilet na kolej linii Otwock — Warszawa Wschodnia w kierunku Otwock wynosi około zł3.40.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej S10?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej S10.
Rozkład jazdy kolej S10
Kolej linia S10 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:20 - 22:39
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:20 - 22:39 | 52 - 65 |
wt | 04:20 - 22:39 | 52 - 65 |
śr | 04:20 - 22:39 | 52 - 65 |
czw | 04:20 - 22:39 | 52 - 65 |
pt | 04:20 - 22:39 | 52 - 65 |
sob | 04:20 - 22:39 | 52 - 65 |
ndz | 04:20 - 22:39 | 52 - 65 |
Komunikaty o stanie usług dla kolej Warszawski Transport Publiczny
Sprawdź wszystkie zmiany w linii S10 (rusza z Warszawa Wschodnia), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią S10 (kierunek (Otwock)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o Warszawski Transport Publiczny już teraz.
Kolej S10 - opłata
Cena przejazdu linią S10 (kierunek: (Otwock)) należącą do Warszawski Transport Publiczny kosztuje zł3.40. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat cen biletów Warszawski Transport Publiczny można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej Warszawski Transport Publiczny.
S10 (Warszawski Transport Publiczny)
Pierwszy przystanek na trasie kolej S10 to Warszawa Wschodnia, a ostatni Otwock. S10 (Otwock) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: S10 ma 15 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 35 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami Warszawski Transport Publiczny, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej S10 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej S10, którymi możesz podróżować.
Kolej linii S10 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię S10 (Otwock) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii S10 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej Warszawski Transport Publiczny i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami Warszawski Transport Publiczny lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla Warszawski Transport Publiczny i każdy kolej, w tym linii S10 w Warsaw
S10 - Alternatywny kierunek
Warszawski Transport Publiczny w Warsaw
- S40 - Piaseczno — Warszawa Główna/ Rozkład
- S3 - Warszawa Lotnisko Chopina — Legionowo Piaski/ Rozkład
- S1 - Warszawa Główna — Pruszków/ Rozkład
- S4 - Piaseczno — Zegrze Południowe/ Rozkład
- S20 - Sulejówek Miłosna — Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- S3 - Legionowo Piaski — Warszawa Lotnisko Chopina/ Rozkład
- S2 - Warszawa Lotnisko Chopina — Sulejówek Miłosna/ Rozkład