Linia TLK 55152
Lębork
PKP Intercity
kolej TLK 55152 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej TLK 55152 (Lębork) ma 2 stacji rozpoczynając z Łeba a kończąc na Lębork.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej TLK 55152 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 08:44. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej TLK 55152 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Lębork (2 przystanków)
Łeba
Lębork
FAQ dla TLK 55152
O której zaczyna kursować kolej TLK 55152?
kolej TLK 55152 rozpoczyna kurs o 08:44 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej TLK 55152?
Kolej TLK 55152 kończy kursowanie o 08:44 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej TLK 55152?
Kiedy przyjedzie kolej linii Lębork? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Lębork, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej TLK 55152?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej TLK 55152.
Rozkład jazdy kolej TLK 55152
Kolej linia TLK 55152 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 08:44
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 08:44 | Pojedynczy odjazd |
wt | 08:44 | Pojedynczy odjazd |
śr | 08:44 | Pojedynczy odjazd |
czw | 08:44 | Pojedynczy odjazd |
pt | 08:44 | Pojedynczy odjazd |
sob | 08:44 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 08:44 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii TLK 55152 (rusza z Łeba), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią TLK 55152 (kierunek (Lębork)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej TLK 55152 - opłata
Taryfy w pojeździe linii TLK 55152 (kierunek: (Lębork)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
TLK 55152 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej TLK 55152 to Łeba, a ostatni Lębork. TLK 55152 (Lębork) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: TLK 55152 ma 2 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 52 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej TLK 55152 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej TLK 55152, którymi możesz podróżować.
Kolej linii TLK 55152 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię TLK 55152 (Lębork) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii TLK 55152 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii TLK 55152 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 36100 - Kraków Główny - Wrocław Główny/ Rozkład
- EIC 1600 - Warszawa Wschodnia - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 11150 - Warszawa Zachodnia - Terespol/ Rozkład
- IC 11110 - Terespol - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 81105 - Szczecin Główny - Białystok/ Rozkład
- EIC 17010 - Warszawa Wschodnia - Frankfurt (Oder)/ Rozkład
- IC 5110 - Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 3820 - Kraków Główny - Szczecin Główny/ Rozkład
- IC 47101 - Katowice - Poznań Główny/ Rozkład
- IC 666058 - Janowice Wielkie - Marciszów
- IC 37104 - Przemyśl Główny - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- IC 26100 - Lublin Główny - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 9107 - Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 85101 - Szczecin Główny - Gdańsk Główny/ Rozkład
- EIP 3840 - Kraków Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- IC 75000 - Frankfurt (Oder) - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 3700 - Przemyśl Główny - Poznań Główny/ Rozkład
- EIP 3502 - Kraków Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 83150 - Kołobrzeg - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 33110 - Zagórz - Kraków Główny/ Rozkład