Line Index - Toruń, Polska, Public Transit
Operatorzy Autobus
ZDMiKP Bydgoszcz
- 31N - Łoskoń - Dworzec Leśne
- 32N - Tatrzańskie - Błonie
- 33N - Piaski - Błonie
- 34N - Plac Kościeleckich - Smukała
- 35N - Plac Kościeleckich - Rekinowa
- 36N - Łęgnowo - Lisia
- 40 - Przylesie — Ostromecko
- 41 - Dworzec Leśne — Wudzyn
- 42 - Błonie — Kruszyn
- 51 - Plac Kościeleckich - Czyżkówko
- 52 - Błonie - Dworzec Leśne
- 53 - Dworzec Błonie - Łukasiewicza
- 54 - Błonie - Piaski
- 55 - Skorupki - Morska
- 56 - Belma - Glinki BFM
- 57 - Błonie - Dworzec Główny
- 58 - Plac Kościeleckich - Smukała
- 59 - Błonie - Kapuściska
- 60 - Błonie - Morska
- 61 - Rekinowa - Mokra
- 62 - Garbary - Belma
- 64 - Barwna - Przemysłowa
- 65 - Nad Wisłą - Dworzec Leśne
- 67 - Rycerska - Łęczycka
- 68 - Dworzec Leśne - Glinki BFM
- 69 - Tatrzańskie - Błonie
- 71 - Rekinowa - Morska
- 73 - Kapuściska - Jasiniecka/Pod Skarpą
- 74 - Wyścigowa - Tatrzańskie
- 76 - Rondo Toruńskie - Łęgnowo
- 77 - Niklowa - Morska
- 79 - Rycerska - Glinki
- 80 - Port Lotniczy - Dworzec Główny
- 81 - Tatrzańskie - Ikea
- 82 - Tatrzańskie - Matki Teresy z Kalkuty/Rydygiera
- 83 - Tatrzańskie - Czyżkówko
- 84 - Glinki — Kapuściska
- 85 - Kapuściska — Łęgnowo
- 89 - Tatrzańskie - Błonie
- 90 - Garbary — Łochowice
- 91 - Błonie - Przyłęki/Wodna
- 92 - Błonie - Murowaniec
- 93 - Leśne - Niwy
- 94 - Leśne - Żołędowo
- 95 - Tatrzańskie - Strzelce Górne - Tatrzańskie
- 96 - Błonie - Trzciniec - Przyłęki
- 97 - Tatrzańskie — Kozielec
- 98 - Przylesie — Bożenkowo
- 99 - Plac Kościelickich — Nowa Wieś Wielka
PGK Brodnica
Urząd Miasta Torunia
- 10 - Szubińska — Szpital Bielany
- 11 - Czerniewice — Koniuchy
- 12 - Rudak — Wrzosy I
- 13 - Plac św. Katarzyny — Gliniecka
- 14 - Okólna — Cmentarz Centralny
- 15 - Rubinkowo P&R — Przy Lesie
- 16 - Wrzosy i — Olimpijska P&R
- 17 - Uniwersytet — Cmentarz Centralny przez Kociewską
- 18 - Uniwersytet — Kolankowskiego
- 19 - Czerniewice — Plac św. Katarzyny
- 20 - Glinki — Forteczna P. Polną
- 21 - Odrodzenia — Poznańska
- 24 - Forteczna — Dworzec Wschodni
- 25 - Kolankowskiego — Wybickiego
- 26 - Rubinkowo P&R — Uniwersytet
- 27 - Osiedle Leśne — Polana — Dworzec Główny
- 28 - Mazowiecka — Uniwersytet
- 29 - Szubińska — Kolankowskiego
- 30 - Plac św. Katarzyny — Nad Strugą
- 31 - Kolankowskiego — Barbarka
- 32 - Letnia — Żwirki i Wigury
- 33 - Mazowiecka — Olimpijska P&R przez Kociewską i Hutowo
- 34 - Olimpijska P&R — Uniwersytet
- 38 - św. Antoniego — św. Antoniego
- 39 - Rubinkowo P&R — Nad Strugą
- 40 - Bielawy — Port Drzewny
- 41 - Kołowa — Dworzec Wschodni
- 42 - Olimpijska P&R — Mazowiecka
- 44 - Poznańska — Wapienna
- 111 - Gronowo — Plac św. Katarzyny przez Wapienną i Kol. Pap.
- 112 - Kolonia Papowska — Plac św. Katarzyny przez Wapienną
- 113 - Kopanino — Plac św. Katarzyny
- 115 - Plac św. Katarzyny — Lubicz Górny-Osiedle
- 121 - Obrowo — Rubinkowo P&R
- 122 - Rubinkowo P&R — Obrowo
- 123A - Rubinkowo P&R — Brzozówka — Młyniec — Rubinkowo
- 123B - Rubinkowo P&R — Młyniec — Brzozówka — Rubinkowo P&R
- 124 - Rubinkowo P&R — Obrowo przez Łążyn
- 131 - Szubińska — Rozgarty
- N90 - Motoarena — Akademiki
- N91 - Nad Strugą — Aleja Solidarności
- N92 - Aleja Solidarności — Strobanda
- N93 - Wrzosy i — Czerniewice
- N94 - Aleja Solidarności — Rubinkowo P&R
- N95 - Koniuchy — Motoarena
UM Grudziądz
- 3 - Rydygiera / Przychodnie — Rogóźno / Urząd Gminy
- 4 - Rządz — Lipowa / Szkoła
- 6 - Tarpno — Białochowo
- 7 - Rogóźno / Urząd Gminy [OKRĘŻNA]
- 8 - Rondo gen. Maczka — Rydygiera / Przychodnie
- 10 - Müller / Fabryka Świec — Tarpno
- 12 - Poniatowskiego — Strzemięcin
- 13 - Jaskółcza / Pętla — 18 Pułku Ułanów Pomorskich
- 14 - Rządz — Budowlanych
- 15 - Lotnicza / Rondo Andersa — Lipowa / Szkoła
- 16 - Mniszek — Budowlanych
- 17 - Mniszek — Jaskółcza / Pętla
- 18 - Rydygiera / Przychodnie — Poniatowskiego
- 19 - Mniszek — Poniatowskiego
- 21 - Mniszek — Rydygiera / Przychodnie
- 22 - Mniszek — Poniatowskiego
- N - Mniszek — Poniatowskiego