1
Rozkład 1 — Pietraszki Rozkład poniedziałek, wtorek i czwartek stacja Odjazd 1 Odjazd 2 Odjazd 3 Odjazd 4 Odjazd 5 Odjazd 6 Odjazd 7 Odjazd 8 Odjazd 9 Bukówka - 06:53 08:04 09:45 12:20 13:54 15:20 18:21 19:51 Wojska Pol. / Ostra Górka - 06:54 08:05 09:46 12:21 13:55 15:21 18:22 19:52 Pileckiego / Wojska Pol. - 06:55 08:06 09:47 12:22 13:56 15:22 18:23 19:53 Pileckiego / Karskiego - 06:56 08:07 09:48 12:23 13:57 15:23 18:24 19:54 Pileckiego / Tarnowska - 06:57 08:08 09:49 12:24 13:58 15:24 18:25 19:55 Tarnowska / Wapiennikowa - 06:58 08:09 09:50 12:25 13:59 15:25 18:26 19:56 Tarnowska Wietrznia - 06:59 08:10 09:51 12:26 14:00 15:26 18:27 19:57 Tarnowska / Prosta - 07:00 08:12 09:53 12:28 14:02 15:28 18:28 19:58 Seminaryjska / Tarnowska - 07:02 08:15 09:56 12:31 14:05 15:31 18:30 20:00 (N/Ż) Seminaryjska / Żeromskiego - 07:04 08:17 09:58 12:33 14:07 15:33 18:31 20:01 Seminaryjska / Jana Pawła II - 07:05 08:18 09:59 12:34 14:08 15:34 18:32 20:02 Żytnia 05:46 07:07 08:21 10:02 12:37 14:11 15:37 18:34 20:04 Grunwaldzka / Mielczarskiego 05:48 07:09 08:23 10:04 12:39 14:13 15:39 18:36 20:06 Centrum / Krwiodawstwa 05:50 07:11 08:25 10:06 12:41 14:15 15:41 18:38 20:08 Jagiellońska / Artwińskiego 05:51 07:12 08:26 10:07 12:42 14:16 15:42 18:39 20:09 Jagiellońska / Karczówkowska 05:52 07:13 08:27 10:08 12:43 14:17 15:43 18:40 20:10 Jagiellońska Mpk 05:53 07:15 08:29 10:10 12:45 14:19 15:45 18:41 20:11 Krakowska Mpk 05:54 07:16 08:30 10:11 12:46 14:20 15:46 18:42 20:12 Krakowska / Os. Podkarczówka 05:56 07:18 08:32 10:13 12:48 14:22 15:48 18:44 20:14 (N/Ż) Krakowska Biesak 05:57 07:19 08:33 10:14 12:49 14:23 15:49 18:45 20:15 (N/Ż) Krakowska Bruszniowa 05:58 07:20 08:34 10:15 12:50 14:24 15:50 18:46 20:16 Krakowska Białogon 05:59 07:21 08:35 10:16 12:51 14:25 15:51 18:47 20:17 Fabryczna 06:00 07:22 08:36 10:17 12:52 14:26 15:52 18:48 20:18 Fabryczna Kościół 06:01 07:23 08:37 10:18 12:53 14:27 15:53 18:49 20:19 (N/Ż) Kolonia I 06:02 07:24 08:38 10:19 12:54 14:28 15:54 18:50 20:20 Kolonia II 06:03 07:25 08:39 10:20 12:55 14:29 15:55 18:51 20:21 (N/Ż) Siedmiu Źródeł I 06:05 07:27 08:41 10:22 12:57 14:31 15:57 18:53 20:23 (N/Ż) Siedmiu Źródeł II 06:07 07:29 08:43 10:24 12:59 14:33 15:59 18:55 20:25 Pietraszki 06:09 07:31 08:45 10:26 13:01 14:35 16:01 18:57 20:27
Rozkład sobota stacja Odjazd 1 Odjazd 2 Odjazd 3 Odjazd 4 Odjazd 5 Odjazd 6 Odjazd 7 Odjazd 8 Bukówka 06:40 08:20 10:14 11:50 14:25 16:15 18:29 19:57 Wojska Pol. / Ostra Górka 06:41 08:21 10:15 11:51 14:26 16:16 18:30 19:58 Pileckiego / Wojska Pol. 06:42 08:22 10:16 11:52 14:27 16:17 18:31 19:59 Pileckiego / Karskiego 06:43 08:23 10:17 11:53 14:28 16:18 18:32 20:00 Pileckiego / Tarnowska 06:44 08:24 10:18 11:54 14:29 16:19 18:33 20:01 Tarnowska / Wapiennikowa 06:45 08:25 10:19 11:55 14:30 16:20 18:34 20:02 Tarnowska Wietrznia 06:46 08:26 10:20 11:56 14:31 16:21 18:35 20:03 Tarnowska / Prosta 06:47 08:27 10:21 11:57 14:32 16:22 18:36 20:04 Seminaryjska / Tarnowska 06:48 08:29 10:23 11:59 14:34 16:24 18:37 20:05 (N/Ż) Seminaryjska / Żeromskiego 06:49 08:31 10:25 12:01 14:36 16:26 18:38 20:06 Seminaryjska / Jana Pawła II 06:50 08:32 10:26 12:02 14:37 16:27 18:39 20:07 Żytnia 06:51 08:35 10:29 12:05 14:40 16:30 18:40 20:08 Grunwaldzka / Mielczarskiego 06:53 08:38 10:32 12:08 14:43 16:33 18:42 20:10 Centrum / Krwiodawstwa 06:55 08:40 10:34 12:10 14:45 16:35 18:44 20:12 Jagiellońska / Artwińskiego 06:56 08:41 10:35 12:11 14:46 16:36 18:45 20:13 Jagiellońska / Karczówkowska 06:57 08:42 10:36 12:12 14:47 16:37 18:46 20:14 Jagiellońska Mpk 06:58 08:44 10:38 12:14 14:49 16:39 18:47 20:15 Krakowska Mpk 06:59 08:45 10:39 12:15 14:50 16:40 18:48 20:16 Krakowska / Os. Podkarczówka 07:01 08:47 10:41 12:17 14:52 16:42 18:50 20:18 (N/Ż) Krakowska Biesak 07:02 08:48 10:42 12:18 14:53 16:43 18:51 20:19 (N/Ż) Krakowska Bruszniowa 07:03 08:49 10:43 12:19 14:54 16:44 18:52 20:20 Krakowska Białogon 07:05 08:51 10:45 12:21 14:56 16:46 18:53 20:21 Fabryczna 07:06 08:52 10:46 12:22 14:57 16:47 18:54 20:22 Fabryczna Kościół 07:07 08:53 10:47 12:23 14:58 16:48 18:55 20:23 (N/Ż) Kolonia I 07:08 08:54 10:48 12:24 14:59 16:49 18:56 20:24 Kolonia II 07:09 08:55 10:49 12:25 15:00 16:50 18:57 20:25 (N/Ż) Siedmiu Źródeł I 07:11 08:57 10:51 12:27 15:02 16:52 18:59 20:27 (N/Ż) Siedmiu Źródeł II 07:13 08:59 10:53 12:29 15:04 16:54 19:01 20:29 Pietraszki 07:15 09:01 10:55 12:31 15:06 16:56 19:03 20:31
Rozkład niedziela, środa i piątek stacja Odjazd 1 Odjazd 2 Odjazd 3 Odjazd 4 Odjazd 5 Odjazd 6 Bukówka - 09:34 11:09 14:34 16:20 17:51 Wojska Pol. / Ostra Górka - 09:35 11:10 14:35 16:21 17:52 Pileckiego / Wojska Pol. - 09:36 11:11 14:36 16:22 17:53 Pileckiego / Karskiego - 09:37 11:12 14:37 16:23 17:54 Pileckiego / Tarnowska - 09:38 11:13 14:38 16:24 17:55 Tarnowska / Wapiennikowa - 09:39 11:14 14:39 16:25 17:56 Tarnowska Wietrznia - 09:40 11:15 14:40 16:26 17:57 Tarnowska / Prosta - 09:42 11:17 14:42 16:28 17:59 Seminaryjska / Tarnowska - 09:44 11:19 14:44 16:30 18:01 (N/Ż) Seminaryjska / Żeromskiego - 09:45 11:20 14:45 16:31 18:02 Seminaryjska / Jana Pawła II - 09:46 11:21 14:46 16:32 18:03 Żytnia - 09:48 11:23 14:48 16:34 18:05 Grunwaldzka / Mielczarskiego - 09:51 11:26 14:51 16:37 18:07 Centrum / Krwiodawstwa - 09:53 11:28 14:53 16:39 18:09 Jagiellońska / Artwińskiego - 09:54 11:29 14:54 16:40 18:10 Jagiellońska / Karczówkowska - 09:55 11:30 14:55 16:41 18:11 Jagiellońska Mpk - 09:57 11:32 14:57 16:43 18:12 Krakowska Mpk 06:59 09:58 11:33 14:58 16:44 18:13 Krakowska / Os. Podkarczówka 07:01 10:00 11:35 15:00 16:46 18:15 (N/Ż) Krakowska Biesak 07:02 10:01 11:36 15:01 16:47 18:16 (N/Ż) Krakowska Bruszniowa 07:03 10:02 11:37 15:02 16:48 18:17 Krakowska Białogon 07:04 10:04 11:39 15:04 16:50 18:18 Fabryczna 07:05 10:05 11:40 15:05 16:51 18:19 Fabryczna Kościół 07:06 10:06 11:41 15:06 16:52 18:20 (N/Ż) Kolonia I 07:07 10:07 11:42 15:07 16:53 18:21 Kolonia II 07:08 10:08 11:43 15:08 16:54 18:22 (N/Ż) Siedmiu Źródeł I 07:10 10:10 11:45 15:10 16:56 18:24 (N/Ż) Siedmiu Źródeł II 07:12 10:12 11:47 15:12 16:58 18:26 Pietraszki 07:14 10:14 11:49 15:14 17:00 18:28
Rozkład jazdy na Bus Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach - 1 (Pietraszki) Rozkład jazdy na Bus Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach dla linii 1 ({{KIERUNEK}}) zapewnia osobom dojeżdżającym do pracy sprawdzony rozkład jazdy. Rozkład dotyczy planu podróży z stacja Bukówka do stacja Pietraszki, jednak rozkład może być aktualizowany z różnych powodów.
Możesz uzyskać dostęp do rozkładu jazdy online w czasie rzeczywistym lub wyświetlić wersję rozkładu jazdy na Bus do wydrukowania. Zaplanuj swoją podróż zgodnie z rozkładem jazdy na dziś, jutro, dni powszednie lub weekend, korzystając z naszego niezawodnego i aktualnego rozkładu jazdy Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach.
Ostatnio aktualizowane: 6 maja 2024
Rozkłady alternatywne dla przejazdu 1