196
Rozkład 196 — Babie Doły 01→Dom Marynarza 05
Rozkład Dni robocze
stacja | Odjazd 1 |
---|---|
Babie Doły 01 | 06:28 |
Zielona - Kościół 01 | 06:29 |
Wąwóz Ostrowicki 01 | 06:30 |
Zielona - Działki I 01 | 06:31 |
Zielona - Działki II 01 | 06:32 |
Dąbka - Zielona 01 | 06:33 |
Bosmańska - Zielona 01 | 06:35 |
Alzacka 01 | 06:36 |
Oksywie Górne 01 | 06:38 |
Muchowskiego 01 | 06:39 |
Arciszewskich 01 | 06:40 |
Oksywie Dolne 01 | 06:41 |
Akademia Marynarki Wojennej 01 | 06:42 |
Stocznia Wojenna 01 | 06:42 |
Żeglarzy 01 | 06:43 |
Nasypowa 01 | 06:44 |
Bosmańska - Nasypowa 02 | 06:46 |
Cechowa 02 | 06:48 |
Obłuże Centrum 05 | 06:50 |
Hutnicza - Estakada 01 | 06:53 |
Morska - Estakada 01 | 06:55 |
Kalksztajnów 01 | 06:56 |
Mireckiego 01 | 06:57 |
Uniwersytet Morski 01 | 06:59 |
Stocznia Skm - Morska 01 | 07:00 |
Bpa Okoniewskiego 01 | 07:01 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska 01 | 07:02 |
3 Maja 01 | 07:04 |
Armii Krajowej 02 | 07:06 |
Kilińskiego 02 | 07:07 |
Wzgórze Św. Maksymiliana Skm 04 | 07:09 |
Urząd Miasta - Świętojańska 01 | 07:10 |
Piłsudskiego 01 | 07:12 |
Dom Marynarza 05 | 07:13 |
Rozkład jazdy na Bus ZKM Gdynia - 196 (Babie Doły 01→Dom Marynarza 05)
Rozkład jazdy na Bus ZKM Gdynia dla linii 196 ({{KIERUNEK}}) zapewnia osobom dojeżdżającym do pracy sprawdzony rozkład jazdy. Rozkład dotyczy planu podróży z stacja Babie Doły 01 do stacja Dom Marynarza 05, jednak rozkład może być aktualizowany z różnych powodów.
Możesz uzyskać dostęp do rozkładu jazdy online w czasie rzeczywistym lub wyświetlić wersję rozkładu jazdy na Bus do wydrukowania. Zaplanuj swoją podróż zgodnie z rozkładem jazdy na dziś, jutro, dni powszednie lub weekend, korzystając z naszego niezawodnego i aktualnego rozkładu jazdy ZKM Gdynia.