Rozkład 20 — Zajezdnia Podgórze
Rozkład Dni robocze
stacja | Odjazd 1 | Odjazd 2 | Odjazd 3 | Odjazd 4 | Odjazd 5 | Odjazd 6 | Odjazd 7 | Odjazd 8 | Odjazd 9 | Odjazd 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Reymana | 09:05 | 09:28 | 09:55 | 18:25 | 18:44 | - | - | - | 23:56 | - |
Park Jordana | 09:06 | 09:29 | 09:56 | 18:26 | 18:45 | - | - | - | 23:57 | - |
Oleandry | 09:07 | 09:30 | 09:57 | 18:27 | 18:46 | - | - | - | 23:58 | - |
Muzeum Narodowe | 09:09 | 09:32 | 09:59 | 18:29 | 18:48 | - | - | - | 00:00 | - |
Uj / Ast | 09:11 | 09:34 | 10:01 | 18:31 | 18:50 | - | - | - | 00:02 | - |
Filharmonia | 09:12 | 09:35 | 10:02 | 18:32 | 18:51 | - | - | - | 00:03 | - |
Plac Wszystkich Świętych | 09:13 | 09:36 | 10:03 | 18:33 | 18:52 | - | - | - | 00:04 | - |
Św. Gertrudy | 09:15 | 09:38 | 10:05 | 18:35 | 18:54 | - | - | - | 00:06 | - |
Wawel | 09:16 | 09:39 | 10:06 | 18:36 | 18:55 | - | - | - | 00:07 | - |
Stradom | 09:17 | 09:40 | 10:07 | 18:37 | 18:56 | - | - | - | 00:08 | - |
Plac Wolnica | 09:19 | 09:42 | 10:09 | 18:39 | 18:58 | - | - | - | 00:10 | - |
Korona | 09:21 | 09:44 | 10:11 | 18:41 | 19:00 | - | - | - | 00:12 | - |
Rzebika | - | - | - | - | - | 18:49 | 23:09 | 23:45 | - | 00:19 |
Lipska | - | - | - | - | - | 18:50 | 23:10 | 23:46 | - | 00:20 |
Dworzec Płaszów Estakada | - | - | - | - | - | 18:52 | 23:12 | 23:48 | - | 00:22 |
Dworcowa | - | - | - | - | - | 18:54 | 23:14 | 23:50 | - | 00:24 |
Cmentarz Podgórski | - | - | - | - | - | 18:56 | 23:16 | 23:52 | - | 00:26 |
Podgórze Ska | - | - | - | - | - | 18:58 | 23:18 | 23:54 | - | 00:28 |
Limanowskiego | - | - | - | - | - | 18:59 | 23:19 | 23:55 | - | 00:29 |
Korona | - | - | - | - | - | 19:02 | 23:22 | 23:58 | - | 00:32 |
Smolki | 09:22 | 09:45 | 10:12 | 18:42 | 19:01 | 19:03 | 23:23 | 23:59 | 00:13 | 00:33 |
Rondo Matecznego | 09:24 | 09:47 | 10:14 | 18:44 | 19:03 | 19:05 | 23:25 | 00:01 | 00:15 | 00:35 |
Rzemieślnicza | 09:25 | 09:48 | 10:15 | 18:45 | 19:04 | 19:06 | 23:26 | 00:02 | 00:16 | 00:36 |
Łagiewniki | 09:27 | 09:50 | 10:17 | 18:47 | 19:06 | 19:08 | 23:28 | 00:04 | 00:18 | 00:38 |
Łagiewniki | 09:29 | 09:52 | 10:19 | 18:49 | 19:08 | 19:10 | 23:30 | 00:06 | 00:20 | 00:40 |
Pt | 09:30 | 09:53 | 10:20 | 18:50 | 19:09 | 19:11 | 23:31 | 00:07 | 00:21 | 00:41 |
Rozkład niedziela i sobota
stacja | Odjazd 1 | Odjazd 2 | Odjazd 3 | Odjazd 4 |
---|---|---|---|---|
Reymana | - | 23:37 | - | - |
Park Jordana | - | 23:38 | - | - |
Oleandry | - | 23:39 | - | - |
Muzeum Narodowe | - | 23:41 | - | - |
Uj / Ast | - | 23:43 | - | - |
Filharmonia | - | 23:44 | - | - |
Plac Wszystkich Świętych | - | 23:45 | - | - |
Św. Gertrudy | - | 23:47 | - | - |
Wawel | - | 23:48 | - | - |
Stradom | - | 23:49 | - | - |
Plac Wolnica | - | 23:51 | - | - |
Korona | - | 23:53 | - | - |
Rzebika | 23:04 | - | 23:48 | 00:08 |
Lipska | 23:05 | - | 23:49 | 00:09 |
Dworzec Płaszów Estakada | 23:07 | - | 23:51 | 00:11 |
Dworcowa | 23:09 | - | 23:53 | 00:13 |
Cmentarz Podgórski | 23:11 | - | 23:55 | 00:15 |
Podgórze Ska | 23:13 | - | 23:57 | 00:17 |
Limanowskiego | 23:14 | - | 23:58 | 00:18 |
Korona | 23:17 | - | 00:01 | 00:21 |
Smolki | 23:18 | 23:54 | 00:02 | 00:22 |
Rondo Matecznego | 23:20 | 23:56 | 00:04 | 00:24 |
Rzemieślnicza | 23:21 | 23:57 | 00:05 | 00:25 |
Łagiewniki | 23:23 | 23:59 | 00:07 | 00:27 |
Łagiewniki | 23:25 | 00:01 | 00:09 | 00:29 |
Pt | 23:26 | 00:02 | 00:10 | 00:30 |
Rozkład jazdy na Light Rail ZTP Kraków - 20 (Zajezdnia Podgórze)
Rozkład jazdy na Light Rail ZTP Kraków dla linii 20 ({{KIERUNEK}}) zapewnia osobom dojeżdżającym do pracy sprawdzony rozkład jazdy. Rozkład dotyczy planu podróży z stacja Reymana do stacja Pt, jednak rozkład może być aktualizowany z różnych powodów.
Możesz uzyskać dostęp do rozkładu jazdy online w czasie rzeczywistym lub wyświetlić wersję rozkładu jazdy na Light Rail do wydrukowania. Zaplanuj swoją podróż zgodnie z rozkładem jazdy na dziś, jutro, dni powszednie lub weekend, korzystając z naszego niezawodnego i aktualnego rozkładu jazdy ZTP Kraków.