Rozkład 29 — Inżynierska 02→Paderewskiego 01
Rozkład sobota
stacja | Odjazd 1 | Odjazd 2 | Odjazd 3 | Odjazd 4 | Odjazd 5 | Odjazd 6 | Odjazd 7 | Odjazd 8 | Odjazd 9 | Odjazd 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Inżynierska 02 | 05:42 | 06:12 | 06:42 | 07:11 | 13:41 | 14:11 | 15:11 | 16:12 | 19:12 | 22:10 |
Elektrociepłownia NŻ 02 | 05:43 | 06:13 | 06:43 | 07:12 | 13:42 | 14:12 | 15:12 | 16:13 | 19:13 | 22:11 |
Smoluchowskiego Koszary NŻ 02 | 05:44 | 06:14 | 06:44 | 07:13 | 13:43 | 14:13 | 15:13 | 16:14 | 19:14 | 22:12 |
Herberta 02 | 05:45 | 06:15 | 06:45 | 07:14 | 13:44 | 14:14 | 15:14 | 16:15 | 19:15 | 22:13 |
Młodzieżowa 02 | 05:46 | 06:16 | 06:46 | 07:15 | 13:46 | 14:16 | 15:16 | 16:16 | 19:16 | 22:14 |
Mickiewicza 04 | 05:49 | 06:19 | 06:49 | 07:19 | 13:50 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 19:20 | 22:17 |
Kraszewskiego 02 | 05:50 | 06:20 | 06:50 | 07:20 | 13:51 | 14:21 | 15:21 | 16:21 | 19:21 | 22:18 |
Wyścigowa 02 | 05:51 | 06:21 | 06:51 | 07:21 | 13:52 | 14:22 | 15:22 | 16:22 | 19:22 | 22:19 |
Dąbrowska 02 | 05:52 | 06:22 | 06:52 | 07:22 | 13:53 | 14:23 | 15:23 | 16:23 | 19:23 | 22:20 |
Dworzec Gł. PKP - Kunickiego 02 | 05:53 | 06:23 | 06:53 | 07:24 | 13:55 | 14:25 | 15:25 | 16:25 | 19:25 | 22:21 |
Plac Bychawski 03 | 05:55 | 06:25 | 06:55 | 07:26 | 13:57 | 14:27 | 15:27 | 16:27 | 19:27 | 22:23 |
Park Bronowice 04 | 05:57 | 06:27 | 06:57 | 07:28 | 13:59 | 14:29 | 15:29 | 16:29 | 19:29 | 22:25 |
Stolarska NŻ 02 | 05:59 | 06:29 | 06:59 | 07:31 | 14:02 | 14:32 | 15:32 | 16:32 | 19:32 | 22:27 |
Targ POD Zamkiem NŻ 02 | 06:00 | 06:30 | 07:00 | 07:32 | 14:03 | 14:33 | 15:33 | 16:33 | 19:33 | 22:28 |
Dworzec Gł. Pks 02 | 06:03 | 06:33 | 07:03 | 07:35 | 14:06 | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 19:36 | 22:31 |
Prusa 03 | 06:06 | 06:36 | 07:06 | 07:38 | 14:10 | 14:40 | 15:40 | 16:39 | 19:39 | 22:34 |
Paganiniego 03 | 06:08 | 06:38 | 07:08 | 07:40 | 14:12 | 14:42 | 15:42 | 16:41 | 19:41 | 22:36 |
Rogowskiego 01 | 06:10 | 06:40 | 07:10 | 07:42 | 14:14 | 14:44 | 15:44 | 16:43 | 19:43 | 22:38 |
Kosmowskiej 01 | 06:11 | 06:41 | 07:11 | 07:43 | 14:15 | 14:45 | 15:45 | 16:44 | 19:44 | 22:39 |
Braci Wieniawskich 01 | 06:12 | 06:42 | 07:12 | 07:44 | 14:16 | 14:46 | 15:46 | 16:45 | 19:45 | 22:40 |
Kaprysowa 01 | 06:13 | 06:43 | 07:13 | 07:45 | 14:17 | 14:47 | 15:47 | 16:46 | 19:46 | 22:41 |
Rondo Kilara 04 | 06:14 | 06:44 | 07:14 | 07:46 | 14:18 | 14:48 | 15:48 | 16:47 | 19:47 | 22:42 |
Żywnego 01 | 06:16 | 06:46 | 07:16 | 07:48 | 14:20 | 14:50 | 15:50 | 16:49 | 19:49 | 22:44 |
Akademia W. Pola 01 | 06:18 | 06:48 | 07:18 | 07:50 | 14:22 | 14:52 | 15:52 | 16:51 | 19:51 | 22:46 |
Śliwińskiego 01 | 06:19 | 06:49 | 07:19 | 07:51 | 14:23 | 14:53 | 15:53 | 16:52 | 19:52 | 22:47 |
Paderewskiego 01 | 06:20 | 06:50 | 07:20 | 07:52 | 14:24 | 14:54 | 15:54 | 16:53 | 19:53 | 22:48 |
Rozkład jazdy na Bus ZTM Lublin - 29 (Inżynierska 02→Paderewskiego 01)
Rozkład jazdy na Bus ZTM Lublin dla linii 29 ({{KIERUNEK}}) zapewnia osobom dojeżdżającym do pracy sprawdzony rozkład jazdy. Rozkład dotyczy planu podróży z stacja Inżynierska 02 do stacja Paderewskiego 01, jednak rozkład może być aktualizowany z różnych powodów.
Możesz uzyskać dostęp do rozkładu jazdy online w czasie rzeczywistym lub wyświetlić wersję rozkładu jazdy na Bus do wydrukowania. Zaplanuj swoją podróż zgodnie z rozkładem jazdy na dziś, jutro, dni powszednie lub weekend, korzystając z naszego niezawodnego i aktualnego rozkładu jazdy ZTM Lublin.
Rozkłady alternatywne dla przejazdu 29
- Rozkład jazdy 29 - Choiny 02→Herberta 03
- Rozkład jazdy 29 - Herberta 02→Choiny 01
- Rozkład jazdy 29 - Paderewskiego 02→Inżynierska 03
- Rozkład jazdy 29 - Herberta 02→Paderewskiego 01
- Rozkład jazdy 29 - Choiny 02→Inżynierska 03
- Rozkład jazdy 29 - Paderewskiego 02→Herberta 03
- Rozkład jazdy 29 - Inżynierska 02→Choiny 01
- Rozkład jazdy 29 - Herberta 03→Mickiewicza 02