Rozkład 6 — Fjallkonuvegur / Gagnvegur→Hlemmur
Rozkład niedziela - sobota
stacja | Odjazd 1 |
---|---|
Fjallkonuvegur / Gagnvegur | 7:35 AM |
Fjallkonuvegur / Reykjafold | 7:35 AM |
Fjallkonuvegur / Jöklafold | 7:35 AM |
Fjallkonuvegur / Frostafold | 7:36 AM |
Fjallkonuvegur / Hverafold | 7:37 AM |
Funafold | 7:38 AM |
Gullinbrú | 7:39 AM |
Höfðar | 7:40 AM |
Ártún | 7:42 AM |
Gerði | 7:43 AM |
Skeifan | 7:44 AM |
Kringlan | 7:46 AM |
Hlíðar | 7:48 AM |
Klambratún | 7:49 AM |
Landspítalinn | 7:50 AM |
Bsí | 7:51 AM |
Háskóli Íslands | 7:53 AM |
Fríkirkjuvegur | 7:55 AM |
Menntaskólinn Í Reykjavík / Mr | 7:56 AM |
Stjórnarráðið | 7:57 AM |
Þjóðleikhúsið | 7:58 AM |
Bíó Paradís | 7:59 AM |
Barónsstígur | 8:00 AM |
Hlemmur | 8:01 AM |
Rozkład jazdy na Bus Strætó bs. - 6 (Fjallkonuvegur / Gagnvegur→Hlemmur)
Rozkład jazdy na Bus Strætó bs. dla linii 6 ({{KIERUNEK}}) zapewnia osobom dojeżdżającym do pracy sprawdzony rozkład jazdy. Rozkład dotyczy planu podróży z stacja Fjallkonuvegur / Gagnvegur do stacja Hlemmur, jednak rozkład może być aktualizowany z różnych powodów.
Możesz uzyskać dostęp do rozkładu jazdy online w czasie rzeczywistym lub wyświetlić wersję rozkładu jazdy na Bus do wydrukowania. Zaplanuj swoją podróż zgodnie z rozkładem jazdy na dziś, jutro, dni powszednie lub weekend, korzystając z naszego niezawodnego i aktualnego rozkładu jazdy Strætó bs..