Rozkład 6 — Ártún→Hlemmur
Rozkład niedziela - sobota
stacja | Odjazd 1 | Odjazd 2 |
---|---|---|
Ártún | 6:35 AM | 7:32 AM |
Gerði | 6:36 AM | 7:33 AM |
Skeifan | 6:37 AM | 7:34 AM |
Kringlan | 6:39 AM | 7:36 AM |
Hlíðar | 6:41 AM | 7:38 AM |
Klambratún | 6:42 AM | 7:39 AM |
Landspítalinn | 6:43 AM | 7:40 AM |
Bsí | 6:44 AM | 7:41 AM |
Háskóli Íslands | 6:46 AM | 7:43 AM |
Fríkirkjuvegur | 6:48 AM | 7:45 AM |
Menntaskólinn Í Reykjavík / Mr | 6:49 AM | 7:46 AM |
Stjórnarráðið | 6:50 AM | 7:47 AM |
Þjóðleikhúsið | 6:51 AM | 7:48 AM |
Bíó Paradís | 6:52 AM | 7:49 AM |
Barónsstígur | 6:53 AM | 7:50 AM |
Hlemmur | 6:54 AM | 7:51 AM |
Rozkład jazdy na Bus Strætó bs. - 6 (Ártún→Hlemmur)
Rozkład jazdy na Bus Strætó bs. dla linii 6 ({{KIERUNEK}}) zapewnia osobom dojeżdżającym do pracy sprawdzony rozkład jazdy. Rozkład dotyczy planu podróży z stacja Ártún do stacja Hlemmur, jednak rozkład może być aktualizowany z różnych powodów.
Możesz uzyskać dostęp do rozkładu jazdy online w czasie rzeczywistym lub wyświetlić wersję rozkładu jazdy na Bus do wydrukowania. Zaplanuj swoją podróż zgodnie z rozkładem jazdy na dziś, jutro, dni powszednie lub weekend, korzystając z naszego niezawodnego i aktualnego rozkładu jazdy Strætó bs..