Rozkład IC 1533 — Gdynia Główna
Rozkład niedziela - sobota
stacja | Odjazd 1 |
---|---|
Łódź Fabryczna | 05:38 |
Łódź Widzew | 05:58 |
Łódź Dąbrowa | 06:04 |
Łódź Chojny | 06:09 |
Łódź Pabianicka | 06:13 |
Łódź Kaliska | 06:20 |
Łódź Żabieniec | 06:26 |
Zgierz | 06:32 |
Ozorków | 06:47 |
Łęczyca | 06:55 |
Kutno | 07:18 |
Włocławek | 07:51 |
Aleksandrów Kujawski | 08:13 |
Toruń Główny | 08:28 |
Solec Kujawski | 08:46 |
Bydgoszcz Wschód | 08:56 |
Bydgoszcz Leśna | 09:01 |
Bydgoszcz Główna | 09:18 |
Laskowice Pomorskie | 09:47 |
Smętowo | 10:05 |
Pelplin | 10:16 |
Tczew | 10:30 |
Pruszcz Gdański | 10:48 |
Gdańsk Główny | 10:59 |
Gdańsk Wrzeszcz | 11:05 |
Gdańsk Oliwa | 11:10 |
Sopot | 11:15 |
Gdynia Główna | 11:23 |
Rozkład jazdy na Train PKP Intercity - IC 1533 (Gdynia Główna)
Rozkład jazdy na Train PKP Intercity dla linii IC 1533 ({{KIERUNEK}}) zapewnia osobom dojeżdżającym do pracy sprawdzony rozkład jazdy. Rozkład dotyczy planu podróży z stacja Łódź Fabryczna do stacja Gdynia Główna, jednak rozkład może być aktualizowany z różnych powodów.
Możesz uzyskać dostęp do rozkładu jazdy online w czasie rzeczywistym lub wyświetlić wersję rozkładu jazdy na Train do wydrukowania. Zaplanuj swoją podróż zgodnie z rozkładem jazdy na dziś, jutro, dni powszednie lub weekend, korzystając z naszego niezawodnego i aktualnego rozkładu jazdy PKP Intercity.