Rozkład IC 43000 — Przemyśl Główny
Rozkład niedziela - sobota
stacja | Odjazd 1 |
---|---|
Petrovice U Karviné | 14:54 |
Zebrzydowice | 15:02 |
Czechowice-Dziedzice | 15:45 |
Oświęcim | 16:08 |
Chrzanów Śródmieście | 16:23 |
Trzebinia | 16:28 |
Krzeszowice | 16:36 |
Kraków Główny | 17:02 |
Kraków Płaszów | 17:09 |
Bochnia | 17:29 |
Brzesko Okocim | 17:37 |
Tarnów | 17:53 |
Dębica | 18:09 |
Ropczyce | 18:17 |
Sędziszów Małopolski | 18:23 |
Rzeszów Główny | 18:42 |
Łańcut | 18:54 |
Przeworsk | 19:09 |
Jarosław | 19:19 |
Radymno | 19:29 |
Przemyśl Zasanie | 19:43 |
Przemyśl Główny | 19:51 |
Rozkład jazdy na Train PKP Intercity - IC 43000 (Przemyśl Główny)
Rozkład jazdy na Train PKP Intercity dla linii IC 43000 ({{KIERUNEK}}) zapewnia osobom dojeżdżającym do pracy sprawdzony rozkład jazdy. Rozkład dotyczy planu podróży z stacja Petrovice U Karviné do stacja Przemyśl Główny, jednak rozkład może być aktualizowany z różnych powodów.
Możesz uzyskać dostęp do rozkładu jazdy online w czasie rzeczywistym lub wyświetlić wersję rozkładu jazdy na Train do wydrukowania. Zaplanuj swoją podróż zgodnie z rozkładem jazdy na dziś, jutro, dni powszednie lub weekend, korzystając z naszego niezawodnego i aktualnego rozkładu jazdy PKP Intercity.