Rozkład LKA — Głowno
Rozkład Dni robocze
stacja | Odjazd 1 | Odjazd 2 |
---|---|---|
Łódź Widzew | 11:53 | 20:52 |
Łódź Dąbrowa | - | 20:58 |
Łódź Andrzejów Szosa | 12:00 | - |
Łódź Olechów Wschód | 12:04 | - |
Łódź Olechów Zachód | 12:08 | - |
Łódź Olechów Wiadukt | 12:10 | - |
Łódź Chojny | 12:17 | 21:02 |
Łódź Pabianicka | 12:21 | 21:06 |
Łódź Kaliska | 12:29 | 21:14 |
Łódź Żabieniec | 12:33 | 21:19 |
Łódź Radogoszcz Zachód | 12:37 | 21:23 |
Zgierz | 12:42 | 21:27 |
Zgierz Rudunki | 12:44 | 21:29 |
Smardzew | 12:47 | 21:32 |
Glinnik Wieś | 12:49 | 21:34 |
Glinnik | 12:52 | 21:36 |
Swędów | 12:56 | 21:40 |
Stryków | 13:00 | 21:50 |
Bratoszewice | 13:04 | 21:55 |
Głowno | 13:09 | 22:00 |
Rozkład niedziela, czwartek i sobota
stacja | Odjazd 1 | Odjazd 2 |
---|---|---|
Łódź Widzew | 04:41 | 11:53 |
Łódź Dąbrowa | 04:47 | - |
Łódź Andrzejów Szosa | - | 12:00 |
Łódź Olechów Wschód | - | 12:04 |
Łódź Olechów Zachód | - | 12:08 |
Łódź Olechów Wiadukt | - | 12:10 |
Łódź Chojny | 04:52 | 12:17 |
Łódź Pabianicka | 04:56 | 12:21 |
Łódź Kaliska | 05:11 | 12:29 |
Łódź Żabieniec | 05:16 | 12:33 |
Łódź Radogoszcz Zachód | 05:20 | 12:37 |
Zgierz | 05:24 | 12:42 |
Zgierz Rudunki | 05:26 | 12:44 |
Smardzew | 05:29 | 12:47 |
Glinnik Wieś | 05:31 | 12:49 |
Glinnik | 05:33 | 12:52 |
Swędów | 05:37 | 12:56 |
Stryków | 05:41 | 13:00 |
Bratoszewice | 05:46 | 13:04 |
Głowno | 05:51 | 13:09 |
Rozkład jazdy na Train Łódzka Kolej Aglomeracyjna - LKA (Głowno)
Rozkład jazdy na Train Łódzka Kolej Aglomeracyjna dla linii LKA ({{KIERUNEK}}) zapewnia osobom dojeżdżającym do pracy sprawdzony rozkład jazdy. Rozkład dotyczy planu podróży z stacja Łódź Widzew do stacja Głowno, jednak rozkład może być aktualizowany z różnych powodów.
Możesz uzyskać dostęp do rozkładu jazdy online w czasie rzeczywistym lub wyświetlić wersję rozkładu jazdy na Train do wydrukowania. Zaplanuj swoją podróż zgodnie z rozkładem jazdy na dziś, jutro, dni powszednie lub weekend, korzystając z naszego niezawodnego i aktualnego rozkładu jazdy Łódzka Kolej Aglomeracyjna.