Rozkład N21 — Dw. Centralny
Rozkład niedziela - sobota
stacja | Odjazd 1 | Odjazd 2 | Odjazd 3 | Odjazd 4 | Odjazd 5 | Odjazd 6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Stara Miłosna (Ułańska) 04 | 03:11 | 04:11 | - | 00:11 | 01:11 | 02:11 |
Nizinna 01 | 03:12 | 04:12 | - | 00:12 | 01:12 | 02:12 |
Fabryczna 01 | 03:13 | 04:13 | - | 00:13 | 01:13 | 02:13 |
1. Praskiego Pułku 03 | 03:14 | 04:14 | - | 00:14 | 01:14 | 02:14 |
Hipodrom 01 | 03:15 | 04:15 | - | 00:15 | 01:15 | 02:15 |
Staszica 01 | 03:16 | 04:16 | - | 00:16 | 01:16 | 02:16 |
Słowackiego 01 | 03:16 | 04:16 | - | 00:16 | 01:16 | 02:16 |
Wesoła - Ratusz 01 | 03:17 | 04:17 | - | 00:17 | 01:17 | 02:17 |
Rejtana 01 | 03:18 | 04:18 | - | 00:18 | 01:18 | 02:18 |
Groszówka 01 | 03:19 | 04:19 | - | 00:19 | 01:19 | 02:19 |
Grzybowa 01 | 03:20 | 04:20 | - | 00:20 | 01:20 | 02:20 |
Brata Alberta 01 | 03:21 | 04:21 | - | 00:21 | 01:21 | 02:21 |
Sosnowa 01 | 03:21 | 04:21 | - | 00:21 | 01:21 | 02:21 |
Instruktorska 01 | 03:23 | 04:23 | - | 00:23 | 01:23 | 02:23 |
Niedziałkowskiego 01 | 03:23 | 04:23 | - | 00:23 | 01:23 | 02:23 |
Klasztorna 01 | 03:24 | 04:24 | - | 00:24 | 01:24 | 02:24 |
Grawerska 01 | 03:25 | 04:25 | - | 00:25 | 01:25 | 02:25 |
PKP Rembertów 01 | 03:25 | 04:25 | - | 00:25 | 01:25 | 02:25 |
Pocisk 01 | 03:26 | 04:26 | - | 00:26 | 01:26 | 02:26 |
Marsa - Las 01 | 03:27 | 04:27 | - | 00:27 | 01:27 | 02:27 |
Rekrucka 01 | 03:28 | 04:28 | - | 00:28 | 01:28 | 02:28 |
Okularowa 01 | 03:28 | 04:28 | - | 00:28 | 01:28 | 02:28 |
PKP Gocławek 01 | 03:29 | 04:29 | - | 00:29 | 01:29 | 02:29 |
Płowiecka 01 | 03:31 | 04:31 | 23:31 | 00:31 | 01:31 | 02:31 |
Gocławek 01 | 03:32 | 04:32 | 23:32 | 00:32 | 01:32 | 02:32 |
Kwatery Głównej 01 | 03:33 | 04:33 | 23:33 | 00:33 | 01:33 | 02:33 |
Żółkiewskiego 01 | 03:34 | 04:34 | 23:34 | 00:34 | 01:34 | 02:34 |
Pl. Szembeka 08 | 03:35 | 04:35 | 23:35 | 00:35 | 01:35 | 02:35 |
Chłopickiego 03 | 03:36 | 04:36 | 23:36 | 00:36 | 01:36 | 02:36 |
Osiedle Młodych 01 | 03:37 | 04:37 | 23:37 | 00:37 | 01:37 | 02:37 |
Garwolińska 01 | 03:37 | 04:37 | 23:37 | 00:37 | 01:37 | 02:37 |
Szaserów - Szpital 01 | 03:38 | 04:38 | 23:38 | 00:38 | 01:38 | 02:38 |
Mycielskiego 01 | 03:39 | 04:39 | 23:39 | 00:39 | 01:39 | 02:39 |
RKS Orzeł 01 | 03:39 | 04:39 | 23:39 | 00:39 | 01:39 | 02:39 |
Podskarbińska 01 | 03:40 | 04:40 | 23:40 | 00:40 | 01:40 | 02:40 |
Międzyborska 05 | 03:41 | 04:41 | 23:41 | 00:41 | 01:41 | 02:41 |
Praga-Płd. - Ratusz 01 | 03:42 | 04:42 | 23:42 | 00:42 | 01:42 | 02:42 |
Gocławska 01 | 03:43 | 04:43 | 23:43 | 00:43 | 01:43 | 02:43 |
Bliska 01 | 03:44 | 04:44 | 23:44 | 00:44 | 01:44 | 02:44 |
Lubelska 01 | 03:44 | 04:44 | 23:44 | 00:44 | 01:44 | 02:44 |
Al. Zieleniecka 03 | 03:45 | 04:45 | 23:45 | 00:45 | 01:45 | 02:45 |
Kijowska 02 | 03:46 | 04:46 | 23:46 | 00:46 | 01:46 | 02:46 |
Ząbkowska 02 | 03:47 | 04:47 | 23:47 | 00:47 | 01:47 | 02:47 |
Dw. Wileński 05 | 03:47 | 04:47 | 23:47 | 00:47 | 01:47 | 02:47 |
Park Praski 01 | 03:48 | 04:48 | 23:48 | 00:48 | 01:48 | 02:48 |
Stare Miasto 02 | 03:51 | 04:51 | 23:51 | 00:51 | 01:51 | 02:51 |
Metro Ratusz - Arsenał 10 | 03:53 | 04:53 | 23:53 | 00:53 | 01:53 | 02:53 |
Kino Femina 07 | 03:55 | 04:55 | 23:55 | 00:55 | 01:55 | 02:55 |
Hala Mirowska 01 | 03:56 | 04:56 | 23:56 | 00:56 | 01:56 | 02:56 |
Rondo ONZ 01 | 03:58 | 04:58 | 23:58 | 00:58 | 01:58 | 02:58 |
Dw. Centralny 25 | 04:00 | 05:00 | 00:00 | 01:00 | 02:00 | 03:00 |
Rozkład jazdy na Bus Warszawski Transport Publiczny - N21 (Dw. Centralny)
Rozkład jazdy na Bus Warszawski Transport Publiczny dla linii N21 ({{KIERUNEK}}) zapewnia osobom dojeżdżającym do pracy sprawdzony rozkład jazdy. Rozkład dotyczy planu podróży z stacja Stara Miłosna (Ułańska) 04 do stacja Dw. Centralny 25, jednak rozkład może być aktualizowany z różnych powodów.
Możesz uzyskać dostęp do rozkładu jazdy online w czasie rzeczywistym lub wyświetlić wersję rozkładu jazdy na Bus do wydrukowania. Zaplanuj swoją podróż zgodnie z rozkładem jazdy na dziś, jutro, dni powszednie lub weekend, korzystając z naszego niezawodnego i aktualnego rozkładu jazdy Warszawski Transport Publiczny. Aktualizujemy rozkład N21, od Mińsk do Warsaw, codziennie o północy.