Α2 Γραμμή
Ακαδημια - Βουλα (Μέσω Λ. Αμφιθεασ)
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Α2 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή Α2 λεωφορείο (Ακαδημια - Βουλα (Μέσω Λ. Αμφιθεασ)) έχει 55 στάσεις αναχωρεί από Αφετηρια - Ρηγα Φεραιου / Afethria - Rhga Feraioy και τερματίζει στο σταθμό Τερμα 162,Α1,Α2 (Βουλα) - Voula.
Επιλέξτε Α2 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Ακαδημια - Βουλα (Μέσω Λ. Αμφιθεασ) (55 στάσεις)
Αφετηρια - Ρηγα Φεραιου / Afethria - Rhga Feraioy
Πλ. Συνταγματος - Pl. Syntagmatos
Μακρυγιαννη - Makrygiannh
Στ. Συγγρου-Φιξ - St. Syggrou-Fix
Ολυμπιακη - Olympiakh
Γεφυρα - Gefyra
Παντειος - Panteios
Αγ. Σωστης - Ag. Sosths
Εφεσου - Efesoy
Κυανους Σταυρος - Kyanoys Stayros
Στροφη Ν. Σμυρνης - Strofh N. Smyrnhs
Σκρα - Skra
Χρυσακη - Xrysakh
Ιντεραμερικαν - Interamerikan
Πεντελης - Pentelhs
Ιασονος - Iasonos
Ηχους - Hxoys
Παλαιολογου - Palaiologoy
Καλυψους - Kalypsous
Αχιλλεως - Axilleos
Ναιαδων - Naiadon
Γεφυρα - Gefyra
Ναυαρινου - Nayarinoy
Δαβακη - Dabakh
2η Καλαμακιου - 2nd Kalamakioy
3η Καλαμακιου - 3rd Kalamakioy
4η Καλαμακιου - 4th Kalamakioy
5η Καλαμακιου - 5th Kalamakioy
Αλιμου - Alimoy
1η Αγ. Κοσμα - 1st Ag. Kosma
2η Αγ. Κοσμας - 2nd Ag. Kosmas
1η Ελληνικου - 1st Ellhnikoy
2η Ελληνικου - 2nd Ellinikoy
4η Ελληνικου - 4th Ellinikoy
Κολλεγιο - Kollegio
Δικηγορικα - Dikhgorika
2η Γλυφαδας - 2nd Glyfadas
3η Γλυφαδας - 3rd Glyfadas
5η Γλυφαδας - 5th Glyfadas
Πλ. Γλυφαδας - Pl. Glyfadas
Αντωνοπουλου - Antonopoyloy
Αστερια - Asteria
Πικπα - Pikpa
Α' Πλαζ Βουλας - A' Plaz Boylas
Νοσοκομειο - Nosokomeio
Βενιζελου - Benizeloy
Γαληνου - Galinoy
Σωκρατους - Sokratoys
Ξενοφωντος - Xenofontos
Αφροδιτης - Afrodiths
Παλ. Τερμα - Pal. Terma
Νηρεως - Nhreos
Γαληνη - Galhnh
Τερμα - Αποβιβαση - Terma - Apovivasi
Τερμα 162,Α1,Α2 (Βουλα) - Voula
Α2 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή Α2 λεωφορείο;
Α2 ξεκινάει λειτουργία στις 05:30 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή Α2 λεωφορείο;
Α2 σταματάει λειτουργία στις 23:25 τη Κυριακή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή Α2 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Ακαδημια - Βουλα (Μέσω Λ. Αμφιθεασ) Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Ακαδημια - Βουλα (Μέσω Λ. Αμφιθεασ) Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή Α2 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του Α2 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει Α2 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο Α2 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής Α2 λεωφορείο
Α2 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:30 - 23:35
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:30 - 23:35 | 10 - 25 |
Τρι | 05:30 - 23:35 | 10 - 25 |
Τετ | 05:30 - 23:35 | 10 - 25 |
Πεμ | 05:30 - 23:35 | 10 - 25 |
Παρ | 05:30 - 23:35 | 10 - 25 |
Σαβ | 05:30 - 23:30 | 20 - 30 |
Κυρ | 05:30 - 23:25 | 20 - 35 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση Α2 (από το Αφετηρια - Ρηγα Φεραιου / Afethria - Rhga Feraioy), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του Α2 (Ακαδημια - Βουλα (Μέσω Λ. Αμφιθεασ)) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
Α2 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Α2 (Ακαδημια - Βουλα (Μέσω Λ. Αμφιθεασ)) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
Α2 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής Α2 λεωφορείο είναι Αφετηρια - Ρηγα Φεραιου / Afethria - Rhga Feraioy και η τελευταία στάση είναι Τερμα 162,Α1,Α2 (Βουλα) - Voula. Α2 (Ακαδημια - Βουλα (Μέσω Λ. Αμφιθεασ)) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή Α2 έχει 55 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 57 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή Α2 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή Α2 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή Α2 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή Α2 (Ακαδημια - Βουλα (Μέσω Λ. Αμφιθεασ)) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης Α2 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής Α2, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 306 - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΔΗΜ. ΓΕΡΑΚΑ - ΜΠΑΛΑΝΑ ΓΕΡΑΚΑ/ Πρόγραμμα
- 866 - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- X96 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕΡ/ΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ [EXPRESS] / PEIRAIAS - AEROLIMENAS ATHINON [EXPRESS]/ Πρόγραμμα
- 057 - ΛΟΦΟΣ ΣΚΟΥΖΕ - ΟΜΟΝΟΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 642 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ.ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ - ΠΕΥΚΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 025 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ - ΠΡΟΦ. ΔΑΝΙΗΛ/ Πρόγραμμα
- 046 - ΜΟΥΣΕΙΟ - ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ / MOUSEIO - ELLINOROSON/ Πρόγραμμα
- 301Β - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΑΝΘΟΥΣΑ - ΠΕΝΤΕΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 608 - ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΝΕΚΡ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ / GALATSI - AKADIMIA - NEKR. ZOGRAFOY/ Πρόγραμμα
- 307 - ΣΤ. Δ.ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΓΛ. ΝΕΡΑ - ΣΤ.ΠΡΟΑΣΤ. ΚΟΡΩΠΙ/ Πρόγραμμα
- 734 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΝΟΣ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 106 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AG. BARBARA - ST. SYGGROY FIX/ Πρόγραμμα
- 828 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΗΒΩΝ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 911 - ΣΤΑΘ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΔΡ. ΤΥΦΛΩΝ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 805 - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΝΕΟΚΤΙΣΤΑ/ Πρόγραμμα
- 051 - ΣΤ. ΥΠΕΡ. ΛΕΩΦ. ΚΗΦΙΣΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ (ΜΕΣΩ ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤ.) (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST.YPER.LEOF.KIFISOU - OMONOIA (VIA AKAD. PLAT.)/ Πρόγραμμα
- 410 - Ο.Α.Κ.Α - ΑΝΩ ΜΕΛΙΣΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 815 - ΓΟΥΔΗ - ΤΑΥΡΟΣ/ Πρόγραμμα
- 871 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ (Μέσω Λ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ)/ Πρόγραμμα
- 863 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΘΡΙΑΣΙΟ ΝΟΣ. - ΜΑΝΔΡΑ/ Πρόγραμμα