קו 40
המרפא←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 40 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 40 (המרפא←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת) יש 17 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמרפא ומסתיים בתחנת רכבת קלה גבעת התחמושת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 40 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: המרפא←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת (17 תחנות)
המרפא
קריית המדע/זאב לב
קרית מדע א
שלמה מומו הלוי
שלמה מומו הלוי ב
קרית מדע ב
הרטום
הרטום/שדרות גולדה מאיר
שפע חיים/שדרות גולדה מאיר
שפע חיים/שדרות גולדה מאיר
האדמורים ליינער
ים סוף/שאול המלך
ים סוף/צלמונה
מעבר המיתלה/פארן
רנה קאסן/שרגאי
גבעת התחמושת/שרגאי
תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת
שאלות ותשובות לגבי קו 40
מתי מתחיל לפעול קו 40?
קו 40 מתחיל לפעול ב-14:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 40 מפסיק לעבוד?
קו 40 מפסיק לפעול ב-19:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 40?
כדי לראות מתי קו המרפא←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו המרפא←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 40 (המרפא←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס המרפא←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת (המרפא←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 40 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 40 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 40 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 40 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 40
קו 40 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 14:00 - 19:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 14:00 - 19:30 | 15 - 30 |
ב׳ | 14:00 - 19:30 | 15 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 14:00 - 19:30 | 15 - 30 |
ה׳ | 14:00 - 19:30 | 15 - 30 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל40 (מ המרפא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 40 (המרפא←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 40
תעריף הנסיעה ב40 (המרפא←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
40 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 40 היא המרפא והתחנה האחרונה היא תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת.
קו 40 (המרפא←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 40. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 40.
מעקב אחר קו האוטובוס 40 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 40 (המרפא←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 40 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 40 ב-ישראל
40 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 29 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 83א - מנחם בגין/הר המוריה-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 486 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->נווה זוהר/מועצה אזורית-נווה זוהר-3#/ לוח זמנים
- 9א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3ב/ לוח זמנים
- 921 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1ח/ לוח זמנים
- 26א - אקווריום ישראל-ירושלים<->אקווריום ישראל-ירושלים-3א/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כפר סאלד/מרכז-כפר סאלד-1א/ לוח זמנים
- 970 - ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים<->תכלת מרדכי/ארגמן-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 42א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->נמל קישון-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר נילי-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#
- 8 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->שדרות נשיאי ישראל/אביב-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->הרקפות/הכלניות-נשר-1#/ לוח זמנים
- 817 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ז/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 978 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת דימונה-דימונה<->שדרות הרצל/שדרות אריאל שרון-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 442 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#/ לוח זמנים
- 437 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 13 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח-קרית ים-1#/ לוח זמנים
- 78 - דב הוז/גבעתי-חולון<->משה שרת/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים