קו 54
קצרין←קריית שמונה
מועצה אזורית גולן (Golan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 54 של מועצה אזורית גולן (Golan) (מעודכן)
בקו 54 (קצרין←קריית שמונה) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר נופי גולן/סלעית ומסתיים בת. מרכזית ק''ש/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 54 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קצרין←קריית שמונה (36 תחנות)
בית ספר נופי גולן/סלעית
קניון לב קצרין
צומת קצרין
צומת קצרין צפון
קדמת צבי/9098
קדמת צבי
מחנה קרן
מחנה עוז
מחנה סער
צומת נפח
צומת השריון
מסעף אורטל
אורטל
מסעף אורטל
צומת אביטל
עין זיוון
צומת אביטל
כיכר
מפעל בנטל
מרום גולן מרכז
מחנה אל פורן
צומת האמיר
מחנה רוויה
מסעף קלע אלון
קלע אלון
מסעף קלע אלון
צומת גונן
מסעף להבות הבשן
מסעף עמיר
מרכז קלור/כפר בלום
מסעף כפר בלום צפון
מסעף בית הלל דרום
הנרייטה סאלד/קרן היסוד
תל חי/הנרייטה סאלד
תל חי/אורי אילן
ת. מרכזית ק''ש/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 54
מתי מתחיל לפעול קו 54?
קו 54 מתחיל לפעול ב-09:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 54 מפסיק לעבוד?
קו 54 מפסיק לפעול ב-14:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 54?
כדי לראות מתי קו קצרין←קריית שמונה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קצרין←קריית שמונה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 54 (קצרין←קריית שמונה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קצרין←קריית שמונה (קצרין←קריית שמונה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 54 של מועצה אזורית גולן (Golan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 54 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 54 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 54 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 54
קו האוטובוס 54, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 09:00 - 14:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:00 - 14:30 | 330 |
ב׳ | 09:00 - 14:30 | 330 |
ג׳ | 09:00 - 14:30 | 330 |
ד׳ | 09:00 - 14:30 | 330 |
ה׳ | 09:00 - 14:30 | 330 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מועצה אזורית גולן (Golan)
צפה בכל העדכונים ל54 (מ בית ספר נופי גולן/סלעית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 54 (קצרין←קריית שמונה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מועצה אזורית גולן (Golan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 54
תעריף הנסיעה ב54 (קצרין←קריית שמונה) של מועצה אזורית גולן (Golan) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מועצה אזורית גולן (Golan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מועצה אזורית גולן (Golan).
54 (מועצה אזורית גולן (Golan))
התחנה הראשונה של קו 54 היא בית ספר נופי גולן/סלעית והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ק''ש/הורדה.
קו 54 (קצרין←קריית שמונה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מועצה אזורית גולן (Golan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 54. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 54.
מעקב אחר קו האוטובוס 54 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 54 (קצרין←קריית שמונה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 54 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מועצה אזורית גולן (Golan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מועצה אזורית גולן (Golan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מועצה אזורית גולן (Golan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 54 ב-ישראל
54 - כיוונים חלופיים
קווי מועצה אזורית גולן (Golan) בישראל
- 14 - קניון לב קצרין-קצרין<->אל רום-אל רום-10/ לוח זמנים
- 15 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן-12/ לוח זמנים
- 258 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כביש 989/כביש 98-מג'דל שמס-21/ לוח זמנים
- 72 - מבוא חמה-מבוא חמה<->בית ספר אזורי בית ירח-עמק הירדן-10/ לוח זמנים
- 16 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->צומת כורסי-גולן-10/ לוח זמנים
- 89 - נוב-נוב<->שיאון/טיילת נווה-קצרין-20/ לוח זמנים
- 51 - רמת מגשימים מרכז-רמת מגשימים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 74 - אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן<->חספין מרכז-חספין-10/ לוח זמנים
- 44 - גדות מרכז-גדות<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 258 - צומת מסעדה-מסעדה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-10/ לוח זמנים
- 60 - בר כוכבא/עמל-טבריה<->נטור-נטור-20/ לוח זמנים
- 21 - מבוא חמה-מבוא חמה<->גשור-גשור-10/ לוח זמנים
- 82 - האלון/התאנה-מעלה גמלא<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20
- 63 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->יונתן-יונתן-20/ לוח זמנים
- 79 - מזכירות-אלי עד<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20/ לוח זמנים
- 147 - בית חולים פוריה-בית חולים פורייה<->קניון לב קצרין-קצרין-21/ לוח זמנים
- 68 - בית ספר תיכון/בוקעתא-בוקעתא<->מג'דל/מרכז מזון-מג'דל שמס-10/ לוח זמנים
- 14 - מועצה-מסעדה<->מכללת אוהלו-קצרין-21
- 111 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->בני יהודה מרכז-בני יהודה-21/ לוח זמנים
- 86 - קלע אלון-קלע<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20/ לוח זמנים