קו 131
אלעד←ביתר עילית
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 131 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 131 (אלעד←ביתר עילית) יש 18 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברבן יוחנן בן זכאי/רבי מאיר ומסתיים בהר''ן/קדושת לוי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 131 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אלעד←ביתר עילית (18 תחנות)
רבן יוחנן בן זכאי/רבי מאיר
רבן יוחנן בן זכאי/רשב''י
רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא
רבי יהודה הנשיא/רבי שמעון בן שטח
רבי יהודה הנשיא/אבן גבירול
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
צומת אלעד
מחלף הרטוב
דרך האר''י/ כביש 375
רבי עקיבא / סלונים
פארק חזון יוסף
טיפת חלב/בבא סאלי
כנסת מרדכי/הרב אבא שאול
החוזה מלובלין/אדמורי ויז'ניץ
מעזריטש/ מהרי''ץ
בית כנסת באיאן/המגיד ממעזריטש
הר''ן/קדושת לוי
שאלות ותשובות לגבי קו 131
מתי מתחיל לפעול קו 131?
קו 131 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון
באיזו שעה קו 131 מפסיק לעבוד?
קו 131 מפסיק לפעול ב-15:55 בשישי
מתי מגיע קו 131?
כדי לראות מתי קו אלעד←ביתר עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אלעד←ביתר עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 131 (אלעד←ביתר עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אלעד←ביתר עילית (אלעד←ביתר עילית) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 131 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 131 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 131 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 131 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 131
קו 131 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 23:00 | 120 - 360 |
ב׳ | 06:30 - 23:00 | 120 - 300 |
ג׳ | 06:30 - 23:00 | 120 - 300 |
ד׳ | 06:30 - 23:00 | 120 - 300 |
ה׳ | 06:30 - 23:00 | 120 - 300 |
ו׳ | 06:30 - 15:55 | 220 - 345 |
ש׳ | 21:45 - 23:30 | 105 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל131 (מ רבן יוחנן בן זכאי/רבי מאיר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 131 (אלעד←ביתר עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 131
תעריף הנסיעה ב131 (אלעד←ביתר עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
131 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 131 היא רבן יוחנן בן זכאי/רבי מאיר והתחנה האחרונה היא הר''ן/קדושת לוי.
קו 131 (אלעד←ביתר עילית) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 131. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 131.
מעקב אחר קו האוטובוס 131 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 131 (אלעד←ביתר עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 131 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 131 ב-ישראל
131 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 295 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 51 - הגיבורים/העלייה הראשונה-חדרה<->'מעפיל א-המעפיל-10/ לוח זמנים
- 10 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 701 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->העלייה/הבציר-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 340 - חזון אי''ש/מנחת יהודה-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-12/ לוח זמנים
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 632 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 3 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 53 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מסוף פוריידיס-פוריידיס-10/ לוח זמנים
- 154 - המרכבה/הבנאי-חולון<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 217 - ממילא/קריב-ירושלים<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 781 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->נשיאי ישראל/הדקל-כרמיאל-10/ לוח זמנים
- 160 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->הפקולטה לחקלאות-רחובות-10/ לוח זמנים
- 23 - השומרון/ותיקים-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 22 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 18 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 55 - חפץ חיים ג-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 461 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים