קו 172
חיפה←שפרעם
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 172 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 172 (חיפה←שפרעם) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בחניון שפרעם/תאופיק זיאד.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 172 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←שפרעם (23 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
מחלף יגור
צומת זבולון
שפרעם/כניסה דרומית
מחמוד דרויש
רחוב 440/רחוב 312
רחוב 440/רחוב 317
א שייח' אמין טריף/סלימאן אבו עביד
א שייח' אמין טריף/רחוב 411
אמין אריף
מוופק דיאב/אליאס סלבאק
מוופק דיאב/אלחמאם
כביש 500/א שייח' אמין טריף
כמאל ג'ונבלאט/כביש 500
200/כמאל ג'ונבלאט
225/200
איברהים נמר חוסיין/טלעת אלהרה
200/ארכ'בישוף אל חג'אר
עירייה/תאופיק זיאד
תאופיק זיאד/מוחמד חמאדי
תאופיק זיאד/פסוטה
תאופיק זיאד/הזית
חניון שפרעם/תאופיק זיאד
שאלות ותשובות לגבי קו 172
מתי מתחיל לפעול קו 172?
קו 172 מתחיל לפעול ב-08:00 בשישי
באיזו שעה קו 172 מפסיק לעבוד?
קו 172 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 172?
כדי לראות מתי קו חיפה←שפרעם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←שפרעם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 172 (חיפה←שפרעם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←שפרעם (חיפה←שפרעם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 172 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 172 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 172 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 172 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 172
קו 172 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 08:10 - 17:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:10 - 17:10 | 125 - 240 |
ב׳ | 08:10 - 17:10 | 125 - 240 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 08:10 - 17:10 | 125 - 240 |
ה׳ | 08:10 - 17:10 | 125 - 240 |
ו׳ | 08:00 - 13:00 | 300 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל172 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 172 (חיפה←שפרעם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 172
תעריף הנסיעה ב172 (חיפה←שפרעם) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
172 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 172 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא חניון שפרעם/תאופיק זיאד.
קו 172 (חיפה←שפרעם) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 172. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 172.
מעקב אחר קו האוטובוס 172 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 172 (חיפה←שפרעם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 172 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 172 ב-ישראל
172 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 4 - שונית/כוכב הים-נהריה<->שדרות ששת הימים/שלום הגליל-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 64 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->טרומפלדור/י''ד ליל הגשרים-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 307 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כאבול ו'/יציאה-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 18 - ביג נהריה-רגבה<->שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 885 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 17 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1א/ לוח זמנים
- 978 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-1א/ לוח זמנים
- 2 - אום אלשתוייה-אעבלין<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-2ב/ לוח זמנים
- 90 - נוף כנרת 1-צפת<->קופת חולים/הנשיא-צפת-15/ לוח זמנים
- 8 - קניון נהריה-נהריה<->הצנחנים/מלחמת יום הכיפורים-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 967 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 285 - מאר אליאס/א סלעה-פסוטה<->נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3א/ לוח זמנים
- 797 - אלנבי/הברון הירש-חיפה<->דהר אל כניס ה-שפרעם-1ת/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מצפה אביב ד-מצפה אבי''ב-1ך/ לוח זמנים
- 150 - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 980 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ה/ לוח זמנים
- 979 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 52 - אל ג'רביה ז-פקיעין<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-2ב/ לוח זמנים
- 990 - בית ספר בת מלך/הרב קוק-רכסים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים