קו 180
חיפה←יקנעם עילית
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 180 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 180 (חיפה←יקנעם עילית) יש 17 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בקרית חינוך/הגיא.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 180 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←יקנעם עילית (17 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
מחלף יגור
יגור/כפר חסידים
מחלף העמקים/יציאה לכביש 6 דרום
צומת התשבי
צומת יקנעם/מושבה
התמר/התאנה
מרכז העיר/תיכון אורט
צאלים / השיקמה
הצאלים/האורנים
הצאלים/היקינטון
הצאלים/דקל
הצאלים/הערבה
צאלים/רבין
שדרות יצחק רבין / ירדן
שד.רבין/הירדן
קרית חינוך/הגיא
שאלות ותשובות לגבי קו 180
מתי מתחיל לפעול קו 180?
קו 180 מתחיל לפעול ב-07:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 180 מפסיק לעבוד?
קו 180 מפסיק לפעול ב-12:30 בשני
מתי מגיע קו 180?
כדי לראות מתי קו חיפה←יקנעם עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←יקנעם עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 180 (חיפה←יקנעם עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←יקנעם עילית (חיפה←יקנעם עילית) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 180 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 180 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 180 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 180 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 180
קו 180 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 07:50 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:50 - 21:30 | 25 - 135 |
ב׳ | 07:50 - 12:30 | 20 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:50 - 21:30 | 25 - 135 |
ה׳ | 07:50 - 21:30 | 25 - 135 |
ו׳ | 07:50 - 14:00 | 20 - 50 |
ש׳ | 20:45 - 22:30 | 45 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל180 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 180 (חיפה←יקנעם עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 180
תעריף הנסיעה ב180 (חיפה←יקנעם עילית) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
180 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 180 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא קרית חינוך/הגיא.
קו 180 (חיפה←יקנעם עילית) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 180. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 180.
מעקב אחר קו האוטובוס 180 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 180 (חיפה←יקנעם עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 180 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 180 ב-ישראל
180 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 38 - הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים<->הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 83 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->רכבת העמק/ש.ב.אורבך-זבולון-10/ לוח זמנים
- 73 - בית ספר אזורי בית ירח-עמק הירדן<->נוף הארבל/האירוסים-מגדל-10
- 1 - מרכזית הקריות-קרית מוצקין<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה מטרונית-חיפה-20/ לוח זמנים
- 45 - מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל<->קרית הממשלה/דרך הציונות-נוף הגליל-20/ לוח זמנים
- 27 - אבא חושי/פארק הכרמל-חיפה<->בית אורן/מרכז-בית אורן-11/ לוח זמנים
- 69 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 870 - מסוף חומת שמואל/אליהו קורן-ירושלים<->פיינשטיין/בן יוסף-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->קיבוץ כפר רופין-כפר רופין-10/ לוח זמנים
- 3 - אלמקאזח-עספיא<->שכונה מערבית-עספיא-20/ לוח זמנים
- 52 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->מוקיבלה/תחנה סופית-הגלבוע-10/ לוח זמנים
- 30 - פארק גורן-יבנאל<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-11/ לוח זמנים
- 54 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->עילבון ו'/יציאה-עיילבון-10/ לוח זמנים
- 851 - ישיבת חורב/שדרות גולדה מאיר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 825 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 98 - דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה-טבריה<->מרכז מסחרי/וייצמן-טבריה-20/ לוח זמנים
- 793 - אגרות משה/חזון איש-ירושלים<->ורשבסקי/אריה בינה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 510 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 74 - אל ג'בל / דרך יצחק רבין-בסמת טבעון<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-20/ לוח זמנים
- 77 - דרך דוד בנבנישתי-ירושלים<->מסוף הגבעה הצרפתית/בר כוכבא-ירושלים-20/ לוח זמנים