קו 36
נצרת←נצרת עילית
שאמ (Nazareth-unbs)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 36 של שאמ (Nazareth-unbs) (מעודכן)
בקו 36 (נצרת←נצרת עילית) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בגן טכנולוגי ומסתיים בדליה/רותם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 36 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נצרת←נצרת עילית (29 תחנות)
גן טכנולוגי
שכונת אלנכיל
מלון גולדן קראון
עמרג אבן עאמר/2008
בית ספר אלואספיה
משרד הבריאות
עוקף נצרת
ביטוח לאומי
מרכז ביג
שוק עירוני/דרך הציונות
קניון מבנה/דרך החטיבות
בית ספר שרת/מעלה יצחק
מרכז מסחרי/שד' מעלה יצחק
שדרות מעלה יצחק/הפסגות
אורט יגאל אלון/מעלה יצחק
בית עלמין חדש/שער ג'
בית עלמין חדש/שער ד'
מרכז מסחרי/שדרות מעלה יצחק
מעלה יצחק/עין מאהל
בית ספר נטופה/יקינטון
יקינטון/מורן א
יקינטון/ניצן
מתנ''ס הר יונה/יקינטון
יקינטון/אלומה
קופ''ח כללית/יקינטון
דליה/קורנית
בי''ס יודפת/דליה
דליה/הגומא
דליה/רותם
שאלות ותשובות לגבי קו 36
מתי מתחיל לפעול קו 36?
קו 36 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 36 מפסיק לעבוד?
קו 36 מפסיק לפעול ב-15:20 בשישי
מתי מגיע קו 36?
כדי לראות מתי קו נצרת←נצרת עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נצרת←נצרת עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 36 (נצרת←נצרת עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נצרת←נצרת עילית (נצרת←נצרת עילית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 36 של שאמ (Nazareth-unbs) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 36 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 36 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 36 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 36
קו האוטובוס 36, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:30 - 21:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 21:40 | 20 - 40 |
ב׳ | 06:30 - 21:40 | 20 - 40 |
ג׳ | 06:30 - 21:40 | 40 |
ד׳ | 06:30 - 21:40 | 20 - 40 |
ה׳ | 06:30 - 21:40 | 20 - 40 |
ו׳ | 06:30 - 15:20 | 20 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס שאמ (Nazareth-unbs)
צפה בכל העדכונים ל36 (מ גן טכנולוגי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 36 (נצרת←נצרת עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על שאמ (Nazareth-unbs) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 36
תעריף הנסיעה ב36 (נצרת←נצרת עילית) של שאמ (Nazareth-unbs) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של שאמ (Nazareth-unbs), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של שאמ (Nazareth-unbs).
36 (שאמ (Nazareth-unbs))
התחנה הראשונה של קו 36 היא גן טכנולוגי והתחנה האחרונה היא דליה/רותם.
קו 36 (נצרת←נצרת עילית) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של שאמ (Nazareth-unbs), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 36. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 36.
מעקב אחר קו האוטובוס 36 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 36 (נצרת←נצרת עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 36 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של שאמ (Nazareth-unbs) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור שאמ (Nazareth-unbs) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של שאמ (Nazareth-unbs) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 36 ב-ישראל
36 - כיוונים חלופיים
קווי שאמ (Nazareth-unbs) בישראל
- 20א - מסרארה חט''ב-עין מאהל<->כפר כנא ז'/בי''ס חט''ב א-כפר כנא-14/ לוח זמנים
- 18 - 10297-ריינה<->10297-ריינה-3#/ לוח זמנים
- 54 - בילאל/102926-נצרת<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 14 - כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל<->דודג סנטר-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 50 - יפיע/כביש 510-יפיע<->101/124-יפיע-1#/ לוח זמנים
- 3 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 16 - גן ילדים/רותם-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 20 - מסרארה חט''ב-עין מאהל<->מרכז מסחרי-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 15 - בית ספר תיכון שנלר-נצרת<->בי''ס סיליזיאן-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 70 - בריאות המשפחה-כפר כנא<->איצטדיון כפר כנא-כפר כנא-1#/ לוח זמנים
- 32 - גן ילדים/רותם-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 1 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->יפיע ד'/יציאה-יפיע-1#/ לוח זמנים
- 49 - שוק נוף הגליל-נוף הגליל<->האדמו''ר מבעלזא/דובר שלום-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 69 - בית חולים אנגלי-נצרת<->בית חולים אנגלי-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 42 - יפיע ד'/יציאה-יפיע<->מרכז רסקו-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 19 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->גן ילדים/רותם-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 37 - גולן/הגיא-נוף הגליל<->מרכז מסחרי ביג-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 73 - בית ספר חב''ד/התאנה-נוף הגליל<->תבור/קישון-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 10 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 5 - אום קובי/5035-נצרת<->ארבל/יודפת-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים