קו 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
באר שבע←ערד
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ערד) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים ביהודה/תחנה מרכזית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←ערד (27 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
דרך חברון/שדרות דוד חכם
שדרות שז''ר/רוטשילד
מרכז קניות ביג/דרך אליהו נאוי
דרך אליהו נאוי/שדרות דוד בן גוריון
צומת חטיבת הנגב
צומת תל שבע
צומת עומר מערב
צומת אום בטין
מחלף מיתר לערד
אל עטאונה
צומת חורה
צומת יתיר
נחל סועה
מחלף מולדה
נחל ענים
צומת נבטים
כסייפה אבו רביעה
מחצבת הר דרגות/דריג'את
צומת כסייפה
מקורות/תחנת יתיר
אגבות
צומת תל ערד מזרח
פארק ערד
חוות סוסים
אזור תעשיה
יהודה/תחנה מרכזית
שאלות ותשובות לגבי קו 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
מתי מתחיל לפעול קו 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש?
קו 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מפסיק לעבוד?
קו 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מפסיק לפעול ב-15:50 בשישי
מתי מגיע קו 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש?
כדי לראות מתי קו באר שבע←ערד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←ערד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ערד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←ערד (באר שבע←ערד) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של מטרופולין (Metropoline) - באר שבע←ערד
לוח זמנים של קו 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
קו 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:50 | 10 - 40 |
ב׳ | 06:00 - 23:50 | 10 - 40 |
ג׳ | 06:00 - 23:50 | 30 - 60 |
ד׳ | 06:00 - 23:50 | 10 - 40 |
ה׳ | 06:00 - 23:50 | 10 - 40 |
ו׳ | 06:45 - 15:50 | 15 - 30 |
ש׳ | 18:45 - 23:40 | 30 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ערד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
תעריף הנסיעה ב388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ערד) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא יהודה/תחנה מרכזית.
קו 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ערד) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש.
מעקב אחר קו האוטובוס 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ערד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש ב-ישראל
388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 36 - תיכון אורט-ביר הדאג'<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 377 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 236 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 380 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 74 - שד. אתרי המקרא/ציקלג-קרית גת<->סירני/ההגנה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 37 - מכללת בית ברל-בית ברל<->בי''ס עומר בן אל ח'טאב-כפר ברא-11/ לוח זמנים
- 75 - מסוף שניידר-פתח תקווה<->מרכז מסחרי גבעת סביון-גני תקווה-20
- 30 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 26 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->קריית חינוך-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->בית ספר מקיף עמל אלנור-ערערה בנגב-1#/ לוח זמנים
- 80 - מואב/לשם-ערד<->מעון/תפוח-ערד-12/ לוח זמנים
- 613 - בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 19 - ת. רכבת הרצליה-הרצליה<->קרית הספורט/וייצמן-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 380 - אזור התעשייה-בני ברק<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 371 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 262 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אלסלאם/אלתקוא-חורה-1#/ לוח זמנים
- 282 - ת. מרכזית יבנה-יבנה<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 603 - שמחה ארליך/שדרות בן גוריון-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 168 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף קרית אונו-קרית אונו-10/ לוח זמנים
- 945 - רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-10/ לוח זמנים