קו 434
ירושלים←רחובות
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 434 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 434 (ירושלים←רחובות) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים ומסתיים בת. מרכזית רחובות/רציפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 434 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←רחובות (26 תחנות)
ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים
בן גוריון/שערי ירושלים
מחלף חמד
מחלף שורש
צומת חטיבה שבע
מחלף בקוע
צומת נחשון
צומת חולדה/כביש 411
מסעף משמר דוד
מסעף חולדה
מזכרת בתיה/כניסה מזרחית
צומת מזכרת בתיה/כביש 411
קרית עקרון
בית אלעזרי
כביש 40/פאוור סנטר בילו
מסעף בית חולים קפלן/כביש 40
צומת בילו
מסעף כפר בילו
הרצל/יעקב פינשטיין
הרצל/צומת אושיות
הרצל/רבי עקיבא
הרצל/בר כוכבא
הרצל/עזרא
הרצל/רוטרי
השוק העירוני/לבקוביץ'
ת. מרכזית רחובות/רציפים
שאלות ותשובות לגבי קו 434
מתי מתחיל לפעול קו 434?
קו 434 מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 434 מפסיק לעבוד?
קו 434 מפסיק לפעול ב-16:20 בשישי
מתי מגיע קו 434?
כדי לראות מתי קו ירושלים←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 434 (ירושלים←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←רחובות (ירושלים←רחובות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 434 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 434 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 434 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 434 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 434
קו 434 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:15 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:15 - 22:00 | 40 - 60 |
ב׳ | 06:15 - 22:00 | 40 - 60 |
ג׳ | 07:30 - 22:00 | 60 - 90 |
ד׳ | 06:15 - 22:00 | 40 - 60 |
ה׳ | 06:15 - 22:00 | 40 - 60 |
ו׳ | 09:15 - 16:20 | 50 - 75 |
ש׳ | 20:50 - 23:20 | 30 - 75 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל434 (מ ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 434 (ירושלים←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 434
תעריף הנסיעה ב434 (ירושלים←רחובות) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
434 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 434 היא ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רחובות/רציפים.
קו 434 (ירושלים←רחובות) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 434. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 434.
מעקב אחר קו האוטובוס 434 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 434 (ירושלים←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 434 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 434 ב-ישראל
434 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 5 - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->מרכז ביג/הסתת-אילת-1#/ לוח זמנים
- 144 - מחנה בן עמי-חבל מודיעין<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 728 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->בי''ח אלין/אולסוונגר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 296 - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 84 - אנפה/משעול אנפה-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#
- 43 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 826 - הגליל/הגולן-נופית<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ז/ לוח זמנים
- 547 - יהודה הנשיא/הלל-אשדוד<->כיכר המעפיל-קרית גת-1ב/ לוח זמנים
- 91 - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 84א - בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק<->יוספטל/מימון-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 782 - רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל-ירושלים<->דרוק/קהילות יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 847 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#
- 18 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 4 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1ח/ לוח זמנים
- 6א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 42א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->נמל קישון-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 92 - בי''ס החיטה/שירה-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 6א - בית עלמין אילת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 783 - חניתה/הלל סילבר-חיפה<->בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 64א - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ב/ לוח זמנים