קו 64
זמר←חדרה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 64 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 64 (זמר←חדרה) יש 47 תחנות. מסלול הקו מתחיל באיבטן ומסתיים בת. מרכזית חדרה/רציפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 64 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: זמר←חדרה (47 תחנות)
איבטן
איבטין יציאה צפונית
זמר
איבטן
מגרש ספורט/זמר
מרג'ה ד
מרג'ה ג
מרג'ה א
צומת זמר
ביר אל סיכה
כביש 574/בית ספר ביר א סיכה
צומת זיתא
מסוף ג'ת
צומת ג'ת
בריכת שחייה/אלקודס
באקה/כניסה דרומית
צומת הדואר
אלקודס/קופת חולים
אלקודס/אלבוסתאן
אלקודס/אל ביארק
אלקודס/אלפתח
באקה/יציאה צפונית
צומת מצר
'מצר א
מפעל
מסעף/מייסר
מייסר/מרכז
צומת מצר
צומת כלניות
צומת נרבתה
שער מנשה
צומת עין שמר
'גן שומרון ב
צומת כרכור
מחלף חנה/מחנה 80
צומת אלון
צומת גרנות/גן שמואל
צומת חדרה מזרח
צה''ל
מתחם מיקס/צה''ל
צה''ל/האקליפטוס
הנשיא וייצמן/לבוצקין
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
תיכון חדרה/רמב''ם
ת. מרכזית חדרה/רציפים
שאלות ותשובות לגבי קו 64
מתי מתחיל לפעול קו 64?
קו 64 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון
באיזו שעה קו 64 מפסיק לעבוד?
קו 64 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 64?
כדי לראות מתי קו זמר←חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו זמר←חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 64 (זמר←חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס זמר←חדרה (זמר←חדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 64 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 64 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 64 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 64 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 64
קו 64 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:45 - 21:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 21:15 | 30 - 60 |
ב׳ | 05:45 - 21:15 | 30 - 60 |
ג׳ | 05:45 - 21:15 | 30 - 60 |
ד׳ | 05:45 - 21:15 | 30 - 60 |
ה׳ | 05:45 - 21:15 | 30 - 60 |
ו׳ | 05:45 - 13:00 | 15 - 120 |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל64 (מ איבטן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 64 (זמר←חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 64
תעריף הנסיעה ב64 (זמר←חדרה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
64 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 64 היא איבטן והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חדרה/רציפים.
קו 64 (זמר←חדרה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 64. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 64.
מעקב אחר קו האוטובוס 64 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 64 (זמר←חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 64 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 64 ב-ישראל
64 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 321 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 53 - מבצע יהונתן/חבצלת-רמלה<->שדרות הרצל/דני מס-רמלה-10/ לוח זמנים
- 3 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 21 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->שרון/גולן-קרית שדה התעופה-10/ לוח זמנים
- 56 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 76 - מכבים/חרמון-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 290 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 77 - מכבים/חרמון-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20
- 140 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 348 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 31 - בהזמנה מראש - מלבר/סמטת מאלה-מסילת ציון<->לוזית מרכז א-לוזית-20לוזית ↔ מסילת ציון/ לוח זמנים
- 33 - מסוף קסטינה-מלאכי לצפון-באר טוביה<->נחם א-נחם-20/ לוח זמנים
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20/ לוח זמנים
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16/ לוח זמנים
- 92 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 506 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 12 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 17 - דרך הלורד\אבני-תל מונד<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-20/ לוח זמנים