65 Lijn
Asse Station
De Lijn
De Lijn 65 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 65 (Asse Station) heeft in totaal 40 haltes. Het beginpunt is Leerbeek Stelplaats Perron 4 en het eindpunt is Asse Station.
Kies een van onderstaande bus 65 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Asse Station (40 haltes)
Leerbeek Stelplaats Perron 4
Gooik Meintjes
Gooik Kwakenbeek
Gooik Wijngaardstraat
Gooik Belle Triene
Sint-Kwintens-Lennik Zwartenbroek
Sint-Kwintens-Lennik Saffelberg
Sint-Kwintens-Lennik Negenbunderstraat
Sint-Kwintens-Lennik Zonnestraal
Sint-Kwintens-Lennik Marktplein
Sint-Kwintens-Lennik Gustaaf Van Der Steenstraat
Sint-Kwintens-Lennik Sporthal
Sint-Martens-Lennik Postberg
Sint-Martens-Lennik Sint-Godelieve
Sint-Martens-Lennik Oude Brusselstraat
Schepdaal Goudveerdegem
Sint-Martens-Lennik Breynaert
Sint-Kwintens-Lennik Eizeringen Kruispunt
Sint-Kwintens-Lennik Eizeringen Assesteenweg
Wambeek Klapscheut
Wambeek Stenebrugstraat
Wambeek De Spiegel
Wambeek Kerk
Wambeek Fijnestraat
Ternat Terlinden
Ternat Sport
Ternat Park Kruikenburg
Ternat Station
Ternat Business 117
Ternat Café Alma
Ternat Industrie
Asse Zavellos
Asse Heedstraat
Asse Zavelput
Asse Keierberg
Asse Koninklijk Atheneum
Asse Kliniek
Asse Gemeenteplein
Asse Belvédère
Asse Station
65 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 65?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 65 om 06:05
Hoe laat vertrekt de laatste bus 65?
Op zaterdag gaat de laatste bus 65 om 17:05..
Wanneer komt bus 65 aan?
Wanneer komt de Asse Station Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Asse Station Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 65 (Asse Station) bus tarief?
Het Asse Station Asse Station) bus tarief is ongeveer €2.50.
Rijdt De Lijn's 65 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 65 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 65 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 65 bus station te bekijken.
Bus 65 dienstregeling
65 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 06:05 - 20:05
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:05 - 20:05 | 60 |
di. | 06:05 - 20:05 | 60 |
wo. | 06:05 - 20:05 | 60 |
do. | 06:05 - 20:05 | 60 |
vr. | 06:05 - 20:05 | 60 |
za. | 10:05 - 17:05 | 50 - 125 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 65 (van Leerbeek Stelplaats Perron 4), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 65 (Asse Station) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
65 lijn bus tarief
De ritprijs voor De Lijn 65 (Asse Station) is ongeveer €2.50. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van De Lijn, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van De Lijn.
65 (De Lijn)
De eerste stop van de 65 bus-route is Leerbeek Stelplaats Perron 4 en de laatste halte is Asse Station. 65 (Asse Station) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 65 heeft 40 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 59 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 65 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 65 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 65 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 65 (Asse Station) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 65 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 65, in Belgique.
65 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 52 - Oostende - Leffinge - Slijpe - Middelkerke/ Dienstregeling
- 36A - Genk - Diepenbeek Patersplein - Univ. - Hasselt/ Dienstregeling
- 801 - Roeselare-Ardooie-Koolskamp-Egem-Pittem-Tielt/ Dienstregeling
- 809 - Ieper - Hollebeke - Houthem - Komen/ Dienstregeling
- 313 - Genk - Houthalen - Helchteren/ Dienstregeling
- 595 - Groenendaal - Hoeilaart - Overijse - Leuven/ Dienstregeling
- 399 - Voeren/Fourons - Bassenge - Tongeren/ Dienstregeling
- 20 - Brugge-Oostkamp-Ruddervoorde-Zwevezele-Tielt/ Dienstregeling
- 679 - Essen - Achterbroek - Wuustwezel - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 301 - Kortrijk - Zwevegem - Vichte - Otegem - Avelgem/ Dienstregeling
- 35 - Diest - Lummen - Heusden - Houthalen/ Dienstregeling
- 63 - Eeklo - Watervliet - Sint-Jan-in-Eremo/ Dienstregeling
- 276 - Opglabbeek - Elen - Maaseik/ Dienstregeling
- 1 - Halle Station - AZ - Breedhout/ Dienstregeling
- 262 - Leopoldsburg - Hechtel - Peer - Bree/ Dienstregeling
- 571 - Halle - Sint-Pieters-Leeuw - Dilbeek/ Dienstregeling
- 532 - Mechelen - Aarschot via Werchter/ Dienstregeling
- 229 - Sint-Truiden Station - Opvangcentrum/ Dienstregeling
- 3 - Station - Baanhof/ Dienstregeling
- 658 - Oudenaarde-Melden-Berchem-Zulzeke-Ronse/Renaix/ Dienstregeling