קו 65
הוד השרון←כפר סבא
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 65 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 65 (הוד השרון←כפר סבא) יש 9 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהגולן/החרמון ומסתיים בתחנת רכבת נורדאו.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 65 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הוד השרון←כפר סבא (9 תחנות)
הגולן/החרמון
החרמון/המעגל
ששת הימים/קיבוץ גלויות
ששת הימים/גולומב
חנקין/ששת הימים
חנקין/נצח ישראל
החומש/חנקין
חיים ויצמן/יצחק בן צבי
תחנת רכבת נורדאו
שאלות ותשובות לגבי קו 65
מתי מתחיל לפעול קו 65?
קו 65 מתחיל לפעול ב-06:26 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 65 מפסיק לעבוד?
קו 65 מפסיק לפעול ב-08:21 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 65?
כדי לראות מתי קו הוד השרון←כפר סבא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הוד השרון←כפר סבא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 65 (הוד השרון←כפר סבא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הוד השרון←כפר סבא (הוד השרון←כפר סבא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 65 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 65 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 65 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 65 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 65
קו 65 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:26 - 08:21
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:26 - 08:21 | 24 - 35 |
ב׳ | 06:26 - 08:21 | 24 - 35 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:26 - 08:21 | 24 - 35 |
ה׳ | 06:26 - 08:21 | 24 - 35 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל65 (מ הגולן/החרמון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 65 (הוד השרון←כפר סבא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 65
תעריף הנסיעה ב65 (הוד השרון←כפר סבא) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
65 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 65 היא הגולן/החרמון והתחנה האחרונה היא תחנת רכבת נורדאו.
קו 65 (הוד השרון←כפר סבא) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 65. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 65.
מעקב אחר קו האוטובוס 65 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 65 (הוד השרון←כפר סבא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 65 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 65 ב-ישראל
65 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 469 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 65 - מרפאות חוץ סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-11/ לוח זמנים
- 47 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 126 - כיכר מוסא עלי-א סייד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 567 - הנביאים/ישעיהו-כפר סבא<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12/ לוח זמנים
- 358 - קניון איילון-בני ברק<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 84 - בורוכוב/הנגב-רעננה<->רש''י/שבטי ישראל-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 359 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 352 - שדרות מלכי ישראל/שדרות לכיש-קרית גת<->יצחק שדה/האצל-דימונה-12/ לוח זמנים
- 160 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים
- 78 - השומר/חטיבת יפתח-הוד השרון<->תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון-1#/ לוח זמנים
- 256 - בית ספר ראשונים/הגליל-גני תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 377 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 176 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 5 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->מרכז/חרוצים-חרוצים-1#/ לוח זמנים
- 42 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->בית רבקה-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 58 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 99 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->עתידים/וייצמן-רעננה-21/ לוח זמנים
- 12 - התעשייה/סדן-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-2#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קדמה-רמת השרון<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים