קו 716
נתניה←פרדס חנה-כרכור
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 716 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נתניה/רציפים ומסתיים בת. רכבת קיסריה פרדס חנה.
לוח הזמנים לקו 716 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב05:55. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 716 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נתניה←פרדס חנה-כרכור (41 תחנות)
ת. מרכזית נתניה/רציפים
הרצל/בנימין מינץ
הרצל/עולי הגרדום
צומת נווה איתמר
צומת שער חפר
צומת גנות הדר
מסוף בית ליד
צומת רופין לצפון
צומת העוגן
צומת מעברות
צומת חפר
אלישיב
צומת הרוא''ה
צומת מטע
צומת יער חדרה
ת. מרכזית חדרה/רציפים
צומת חדרה
כביש 4/שדרות החרות
אזור תעשיה דרומי
כביש 4/חוף הכרמל
צומת חרושת
צומת חפציבה/כביש 4 לצפון
צומת נחל חדרה
צומת פל ים
השיטה/אלון התבור
השיטה/הרדוף הנחלים
האשל/השיטה
האשל/אלת המסטיק
האשל/חבצלת החוף
האשל/הרדוף הנחלים
האשל/אלון התבור
חלמיש/651
שוהם פארק התעשייה/חלמיש
שוהם/ברקת
שחם/שוהם
שחם/תרשיש
הטוחן/שחם
חלמיש/הטוחן
גרניט/החרש
גרניט/הטוחן
ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
שאלות ותשובות לגבי קו 716
מתי מתחיל לפעול קו 716?
קו 716 מתחיל לפעול ב-05:55 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 716 מפסיק לעבוד?
קו 716 מפסיק לפעול ב-05:55 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 716?
כדי לראות מתי קו נתניה←פרדס חנה-כרכור האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←פרדס חנה-כרכור הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←פרדס חנה-כרכור (נתניה←פרדס חנה-כרכור) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 716 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 716 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 716 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 716 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 716
קו האוטובוס 716, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:55 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 05:55 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 05:55 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 05:55 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 05:55 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל716 (מ ת. מרכזית נתניה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 716
תעריף הנסיעה ב716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
716 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 716 היא ת. מרכזית נתניה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת קיסריה פרדס חנה.
קו 716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 716. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 716.
מעקב אחר קו האוטובוס 716 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 716 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 716 ב-ישראל
716 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 6 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 8 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 636 - התע''ש/יד חרוצים-כפר סבא<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 701 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->העלייה/הבציר-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 500 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 182 - ת. רכבת בית שמש-בית שמש<->הזית ב-מטע-10/ לוח זמנים
- 219 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 112 - הדקל/הרימון-תל מונד<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-21/ לוח זמנים
- 634 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 328 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->אור החיים ט-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים
- 500 - האלה/האלון-כפר טרומן<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 157 - 'נצר סירני א-נצר סרני<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12
- 383 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->מרכז מסחרי/אגן האיילות-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 58 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 705 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 56 - מרומי שדה/נתיבות המשפט-מודיעין עילית<->מסילת יוסף/מרומי שדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 589 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 54 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הרימון-אליכין-10/ לוח זמנים