קו 166
אעבלין←חיפה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 166 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 166 (אעבלין←חיפה) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל באום אלשתוייה ומסתיים בת. מרכזית המפרץ/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 166 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אעבלין←חיפה (48 תחנות)
אום אלשתוייה
ביה''ס ד
בית מרקחת מרכז
שכונת דאמוני
חט''ב/תיכון מקיף
אלמטלה
תחנת דלק דיזול אעבלין
אעבלין/כניסה דרומית
בית ספר מאר אליאס
כיכר מר אליאס
בית עלמין
אעבלין/רחוב ראשי
אעבלין/בית עלמין נוצרי חדש
בי''ס יסודי ב חדש
אעבלין/בית עלמין נוצרי חדש
אעבלין/רחוב ראשי
בי''ס יסודי/אעבלין
דואר
בי''ס יסודי ג
בית עלמין
הכנסיות
מרכז נשים ושלום המשפחה
המרכז הישן
בנק
אלג'למה
מסגד אלסלאם
בנק מרכנתיל
ח'לת אלפיס
מטע זיתים
יציאה מזרחית
צומת אעבלין מזרח
צומת אעבלין מערב
צומת שפרעם צפון
מעון גיל עם
בית ספר ארצי לשוטרים
רבין/יוספטל
קופת חולים/העצמאות
זבולון/מרכז קרית אתא
זבולון/שיבת ציון
דרך חיפה/זבולון
דרך חיפה
דרך הדשנים/צומת קרית אתא
הסתדרות/צומת קרית אתא
שדרות ההסתדרות/אריה שנקר
חוצות המפרץ
משרד הרישוי
קניון לב המפרץ
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 166
מתי מתחיל לפעול קו 166?
קו 166 מתחיל לפעול ב-05:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 166 מפסיק לעבוד?
קו 166 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 166?
כדי לראות מתי קו אעבלין←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אעבלין←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 166 (אעבלין←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אעבלין←חיפה (אעבלין←חיפה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 166 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 166 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 166 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 166 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 166
קו האוטובוס 166, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:20 - 21:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 21:20 | 30 - 60 |
ב׳ | 05:20 - 21:20 | 30 - 60 |
ג׳ | 07:00 - 21:15 | 60 - 112 |
ד׳ | 05:20 - 21:20 | 30 - 60 |
ה׳ | 05:20 - 21:20 | 30 - 60 |
ו׳ | 05:40 - 14:00 | 40 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל166 (מ אום אלשתוייה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 166 (אעבלין←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 166
תעריף הנסיעה ב166 (אעבלין←חיפה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
166 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 166 היא אום אלשתוייה והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית המפרץ/הורדה.
קו 166 (אעבלין←חיפה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 166. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 166.
מעקב אחר קו האוטובוס 166 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 166 (אעבלין←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 166 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 166 ב-ישראל
166 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 306 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן-כפר מנדא-2#/ לוח זמנים
- 49 - בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים<->נווה זיו מרכז-נווה זיו-2ב
- 96 - בית ספר נוטרדאם-מעיליא<->כפר סמיע ז-כיסרא סומיע-2#/ לוח זמנים
- 977 - רופין/קניאל-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 15 - הנחלים/הר וגיא-צפת<->מסעף בית חולים זיו-צפת-1ג/ לוח זמנים
- 171 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->יציאה משכונה דרומית-ביר אל מכסור-1ש/ לוח זמנים
- 347 - נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-2#/ לוח זמנים
- 31 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->בית ספר סולם צור/שדרות האורנים-גשר הזיו-1#/ לוח זמנים
- 19 - אולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב-אבו סנאן<->צפון מזרח ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 66 - מרכז טניס-סאג'ור<->כניסה מערבית-מג'ד אל כרום-1#/ לוח זמנים
- 64 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->טרומפלדור/י''ד ליל הגשרים-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 4 - שונית/כוכב הים-נהריה<->שדרות ששת הימים/שלום הגליל-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 364 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 92 - געתון/מירון-כפר ורדים<->בית ספר כפר ורדים-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 88 - ח'לית שריף/כניסה-טמרה<->בי''ס מקצועי/טמרה-טמרה-2#
- 984 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 55 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->חוני המעגל/צהל-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 168 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1ח/ לוח זמנים
- 311 - בנק מרכנתיל-ג'דידה מכר<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 522 - טעם הצבי/שלב א-חצור הגלילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים