קו 22
מ.א. עמק יזרעאל←רמת ישי
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 22 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 22 (מ.א. עמק יזרעאל←רמת ישי) יש 15 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת כפר יהושע/איסוף ומסתיים באזור תעשיה רמת ישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 22 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מ.א. עמק יזרעאל←רמת ישי (15 תחנות)
ת. רכבת כפר יהושע/איסוף
כפר יהושע
בית ספר יסודי
שכונת התישבות בנים
השיקמה/סמטת האלה
מעלה הרדוף/היקינטון
מרכז מסחרי/מעלה שיקמה
מעלה שקמה/סמטת דבורנית
מעלה שיקמה/היקינטון
מעלה השקמה/סמטת הפרדס
האלון/סמטת ההדר
אלון/השקד
האלון/האתרוג
האלון/הארז
אזור תעשיה רמת ישי
שאלות ותשובות לגבי קו 22
מתי מתחיל לפעול קו 22?
קו 22 מתחיל לפעול ב-07:00 בשישי
באיזו שעה קו 22 מפסיק לעבוד?
קו 22 מפסיק לפעול ב-15:05 בשישי
מתי מגיע קו 22?
כדי לראות מתי קו מ.א. עמק יזרעאל←רמת ישי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מ.א. עמק יזרעאל←רמת ישי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 22 (מ.א. עמק יזרעאל←רמת ישי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מ.א. עמק יזרעאל←רמת ישי (מ.א. עמק יזרעאל←רמת ישי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 22 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 22 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 22 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 22 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 22
קו 22 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 08:45 - 20:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:45 - 20:45 | 60 |
ב׳ | 08:45 - 15:45 | 60 - 120 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 08:45 - 20:45 | 60 |
ה׳ | 08:45 - 20:45 | 60 |
ו׳ | 07:00 - 15:05 | 60 - 305 |
ש׳ | 22:30 - 23:30 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל22 (מ ת. רכבת כפר יהושע/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 22 (מ.א. עמק יזרעאל←רמת ישי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 22
תעריף הנסיעה ב22 (מ.א. עמק יזרעאל←רמת ישי) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
22 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 22 היא ת. רכבת כפר יהושע/איסוף והתחנה האחרונה היא אזור תעשיה רמת ישי.
קו 22 (מ.א. עמק יזרעאל←רמת ישי) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 22. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 22.
מעקב אחר קו האוטובוס 22 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 22 (מ.א. עמק יזרעאל←רמת ישי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 22 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 22 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 3 - מרכזית הקריות-קרית מוצקין<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-30/ לוח זמנים
- 85א - בית ספר נרקיסים/סיגליות-קרית טבעון<->'יערה א-קרית טבעון-12/ לוח זמנים
- 411 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 5 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק-10/ לוח זמנים
- 27 - מפעלים אזוריים צמח-מפעלים אזוריים צמח<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 82 - טולדנו/הרב משה כהן-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 19 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->הכרמל/העתיד-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 824 - מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 80 - הצבעוני/מעלה אבשלום-קרית טבעון<->חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון-20/ לוח זמנים
- 509 - קרית מדע ב-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 750 - הרב מנחם בצרי/שדרות גולדה מאיר-ירושלים<->נזר דוד/מרץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 50 - מרכז מסחרי-עספיא<->הקידמה/העוצמה-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 83א - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->רכבת העמק/ש.ב.אורבך-זבולון-12
- 30 - פארק גורן-יבנאל<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-11/ לוח זמנים
- 2 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->דחי/יציאה-דחי-11/ לוח זמנים
- 20 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->מכללת צמח-עמק הירדן-10/ לוח זמנים
- 246 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית עפולה/שפרינצק-עפולה-10/ לוח זמנים
- 36 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->בית רימון-בית רימון-10/ לוח זמנים
- 9 - הגליל/הגולן-נופית<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-12/ לוח זמנים
- 83א - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->מנחם בגין/אריק שרון-קרית טבעון-11