קו 63
חדרה←מצפה אילן
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 63 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 63 (חדרה←מצפה אילן) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חדרה/רציפים ומסתיים במצפה אילן מרכז.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 63 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חדרה←מצפה אילן (48 תחנות)
ת. מרכזית חדרה/רציפים
הנשיא וייצמן/הלל יפה
הנשיא וייצמן/הבנים
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הגיבורים/הרברט סמואל
הנשיא וייצמן/ירושלים
צה''ל/האקליפטוס
משרדי חברת חשמל/צה''ל
צה''ל
צומת חדרה מזרח
צומת גרנות/גן שמואל
הראשונים/דרך השדות
הראשונים/ההדרים
תלמי אליעזר/מרכז
צומת תלמי אלעזר
מחלף חנה/מחנה 80
צומת מנשה
'גן שומרון ד
קיבוץ עין שמר
צומת עין שמר
צומת שער מנשה
צומת נרבתה
צומת גבעת חביבה
קופת חולים
צומת מענית
צומת חריש למזרח
צומת המטווח למזרח
גפן/אשל
גפן/אלון
גפן/תאנה
גפן/תמר
תמר/גפן מערב
הירדן/צלמון
תמר/גפן מזרח
תמר/אורן
תמר/גפן
ספיר/טופז
ספיר/טורקיז
ספיר/טופז
ספיר/שוהם
שכונה צפונית
המרכז לבריאות המשפחה
קופת חולים כללית
כניסה דרומית
6353/ספיר
דרך ארץ/שדרות האחווה
שדרות דרך ארץ/שדרות ההגשמה
מצפה אילן מרכז
שאלות ותשובות לגבי קו 63
מתי מתחיל לפעול קו 63?
קו 63 מתחיל לפעול ב-00:10 בראשון
באיזו שעה קו 63 מפסיק לעבוד?
קו 63 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 63?
כדי לראות מתי קו חדרה←מצפה אילן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חדרה←מצפה אילן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 63 (חדרה←מצפה אילן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חדרה←מצפה אילן (חדרה←מצפה אילן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 63 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 63 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 63 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 63 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 63
קו 63 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:30 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:10 - 22:30 | 60 - 280 |
ב׳ | 07:30 - 22:30 | 60 - 120 |
ג׳ | 07:30 - 22:30 | 60 - 120 |
ד׳ | 07:30 - 22:30 | 60 - 120 |
ה׳ | 07:30 - 22:30 | 60 - 120 |
ו׳ | 07:00 - 14:30 | 120 - 170 |
ש׳ | 22:10 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל63 (מ ת. מרכזית חדרה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 63 (חדרה←מצפה אילן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 63
תעריף הנסיעה ב63 (חדרה←מצפה אילן) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
63 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 63 היא ת. מרכזית חדרה/רציפים והתחנה האחרונה היא מצפה אילן מרכז.
קו 63 (חדרה←מצפה אילן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 63. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 63.
מעקב אחר קו האוטובוס 63 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 63 (חדרה←מצפה אילן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 63 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 63 ב-ישראל
63 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 80 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 58 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 219 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 500 - האלה/האלון-כפר טרומן<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 11 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->צומת אור עקיבא למזרח-אור עקיבא-22/ לוח זמנים
- 59 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 69 - יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור<->תיכון מקיף אלמנארה-ג'סר א זרקא-21
- 284 - ממילא/קריב-ירושלים<->שד.הרי יהודה/הר כתרון-צור הדסה-10/ לוח זמנים
- 81 - ישיבת נזר התלמוד/חב''ד-ביתר עילית<->מפעל הש''ס/רבי נחמן מברסלב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 249 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 328 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->אור החיים ט-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 455 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 4 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30/ לוח זמנים
- 153 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 54א - התאנה/התמר-אליכין<->ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה-21/ לוח זמנים
- 80 - תפוז/האתרוג-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 9 - בית ספר עתידים-אור עקיבא<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 589 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים