Tramvai - 1

1

Romprim ⇆ Șos. Mihai Bravu ⇆ Bd. Banu Manta

RATB

1 tramvai Orar Rută și Stații

Linia 1 tramvai (Direcția: Bd. Banu Manta‎→Romprim) are 24 stații plecând de la Bd. Banu Manta și ultima oprire la Romprim.

1 tramvai time schedule overview for the upcoming week: Starts operating at 4:35 and ends at 15:13. Operating days this week: timpul săptămânii.

Alege 1 tramvai stații din lista de mai jos pentru a găși orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.

Direcții: Bd. Banu Manta‎→Romprim

Bd. Banu Manta Șoseaua Nicolae Titulescu, Bucureşti Următoarele sosiri
Pasaj Basarab Următoarele sosiri
Pod Grozăvești 5 Sos. Grozavesti, Bucureşti Următoarele sosiri
Bd. Iuliu Maniu Bulevardul Iuliu Maniu, Bucureşti Următoarele sosiri
Bd. Timișoara Bulevardul General Vasile Milea, Bucureşti Următoarele sosiri
Piața Danny Huwe 31A Str. Nicolae Dobrin, Bucureşti Următoarele sosiri
Calea 13 Septembrie Strada Gara Dealul Spirii, Bucureşti Următoarele sosiri
Calea Rahovei 150 Strada Progresului, Bucureşti Următoarele sosiri
Spătarul Preda Următoarele sosiri
Şos. Viilor 54 Șoseaua Viilor, Bucureşti Următoarele sosiri
Ştefan Hepiteș Șoseaua Viilor, Bucureşti Următoarele sosiri
Piața Eroii Revoluției 96 Șoseaua Viilor, Bucureşti Următoarele sosiri
Cimitirul Șerban Vodă Următoarele sosiri
Opriș Ilie 44 Sos. Oltenitei, Bucureşti Următoarele sosiri
Bd. Constantin Brâncoveanu Șoseaua Olteniței, Bucureşti Următoarele sosiri
Huși 160B Sos. Oltenitei, Bucureşti Următoarele sosiri
Piața Sudului Șoseaua Olteniței, Bucureşti Următoarele sosiri
Piața Sudului Șoseaua Olteniței, Bucureşti Următoarele sosiri
Lunca Bârzești 228 Șoseaua Olteniței, Bucureşti Următoarele sosiri
Stadion 125 Șoseaua Olteniței, Bucureşti Următoarele sosiri
Șos. Vitan - Bârzești 254 Șoseaua Olteniței, Bucureşti Următoarele sosiri

1 FAQ

La ce ore începe programul 1 tramvai?

Stația de tramvai pentru 1 operează începând de la 4:35 în zilele de Luni, Marți, Miercuri, Joi, Vineri.

La ce oră linia 1 tramvai nu mai funcționează?

Stația de tramvai pentru 1 operează până la 6:50 în zilele de Dumincă, Sâmbătă.

La ce oră 1 tramvai sosește?

Când sosește Romprim ⇆ Șos. Mihai Bravu ⇆ Bd. Banu Manta Tramvai? Apasă aici pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Romprim ⇆ Șos. Mihai Bravu ⇆ Bd. Banu Manta Tramvai care este cel mai apropiat de tine.

Lista de stații pentru 1 tramvai

Bd. Banu Manta • Pasaj Basarab • Pod Grozăvești • Bd. Iuliu Maniu • Bd. Timișoara • Piața Danny Huwe • Aprodex • Calea 13 Septembrie • Inox • Calea Rahovei • Spătarul Preda • Şos. Viilor • Ştefan Hepiteș • Piața Eroii Revoluției • Cimitirul Șerban Vodă • Opriș Ilie • Bd. Constantin Brâncoveanu • Huși • Piața Sudului • Piața Sudului • Lunca Bârzești • Stadion • Șos. Vitan - Bârzești • Romprim

Lista străzilor pentru 1 tramvai

Șoseaua Nicolae Titulescu • 5 Sos. Grozavesti • Bulevardul Iuliu Maniu • Bulevardul General Vasile Milea • 31A Str. Nicolae Dobrin • Strada Gara Dealul Spirii • 150 Strada Progresului • 54 Șoseaua Viilor • Șoseaua Viilor • 96 Șoseaua Viilor • 44 Sos. Oltenitei • Șoseaua Olteniței • 160B Sos. Oltenitei • Șoseaua Olteniței • Șoseaua Olteniței • 228 Șoseaua Olteniței • 125 Șoseaua Olteniței • 254 Șoseaua Olteniței

1 tramvai Orar

1 tramvai linie operează timpul săptămânii. Orele uzuale de funcționare:4:35 - 15:13

Luni 4:35 - 15:13
Marți 4:35 - 15:13
Miercuri 4:35 - 15:13
Joi 4:35 - 15:13
Vineri 4:35 - 15:13
Sâmbătă 4:47 - 6:50
Dumincă 4:47 - 6:50
Moovit este aplicația de trasnport public #1Aplicația de transport public.
Conține suport pentru 2600+ de orașe din peste 85 de țări
Google Play badge AppStore badge

Prima statie pentru ruta 1 tramvai este Bd. Banu Manta și ultima stație este Romprim. 1 (Direcția: Bd. Banu Manta‎→Romprim) este operațională: timpul săptămânii.

Informații adiționale: 1 are 24 stații și durata totală a călătoriei este de 41 minute.

La plimbare? Vezi de ce peste 250 milioane de utilizatori au încredere în Moovit ca cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți oferă rute sugerate pentru RATB, tracker în timp real pentru tramvai, direcții live, hărți cu rutele liniilor în București și te ajută să găsești cea mai apropiată 1 tramvaistații de lângă tine. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul tramvai pentru 1 tramvai.

1 în apropiere

Direcții alternative

1 FAQ

La ce ore începe programul 1 tramvai?

Stația de tramvai pentru 1 operează începând de la 4:35 în zilele de Luni, Marți, Miercuri, Joi, Vineri.

La ce oră linia 1 tramvai nu mai funcționează?

Stația de tramvai pentru 1 operează până la 6:50 în zilele de Dumincă, Sâmbătă.

La ce oră 1 tramvai sosește?

Când sosește Romprim ⇆ Șos. Mihai Bravu ⇆ Bd. Banu Manta Tramvai? Apasă aici pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Romprim ⇆ Șos. Mihai Bravu ⇆ Bd. Banu Manta Tramvai care este cel mai apropiat de tine.

Moovit - Aplicația ta de transport pentru Android și iOS
Moovit Ore de sosire în timp real, Orare, Hărți și altele
Moovit - Aplicația ta de transport pentru Android și iOS
Moovit Ore de sosire în timp real, Orare, Hărți și altele