Linia 27
Piata Unirii→Chimopar
STB
STB 27 tramvai - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 27 de tramvai (Piata Unirii→Chimopar) are 26de stații, prima stație la Piata Unirii și ultima stație la Chimopar.
Alege oricare dintre stații tramvaiului 27 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Piata Unirii→Chimopar (26 stații)
Piata Unirii
11 Iunie
Gramont
Parcul Carol I
Parcul Carol I
Bd. Dimitrie Cantemir
Pasaj Marasesti
Nerva Traian
Posta Vitan
Policlinica Vitan
Depoul Dudesti
Soseaua Mihai Bravu
Dristorului
Piata Ramnicu Sarat
Voluntarilor
Fizicienilor
Ilioara
Piata Titan
Dumbrava Noua
Bd. 1 Decembrie 1918
Ozana
I.O.R. 2
Stirom
Policolor
Chimopar
Chimopar
27 FAQ
La ce oră începe programul tramvaiului 27?
Linia de tramvai 27 operează începând de la 05:11 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul tramvaiului 27?
Linia de tramvai 27 operează până la 04:55 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi.
La ce oră sosește tramvaiul 27?
Când sosește tramvaiul Piata Unirii→Chimopar? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru tramvaiul Piata Unirii→Chimopar care este cel mai apropiat de tine.
Există o 27 tramvai stație lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 27 tramvai stație.
Orar tramvai 27
linia de tramvai 27 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:11 - 04:55
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:11 - 04:55 | 9 - 13 |
Mar | 05:11 - 04:55 | 9 - 13 |
Mie | 05:11 - 04:55 | 10 - 15 |
Joi | 05:11 - 04:55 | 10 - 15 |
Vin | 05:11 - 23:00 | 10 - 15 |
Sâm | 05:13 - 23:05 | 16 - 30 |
Dum | 05:13 - 04:55 | 16 - 30 |
Alerte Serviciu STB tramvai
Vedeți toate actualizările 27 (de la Piata Unirii), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri tramvai, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 27 (Piata Unirii→Chimopar) Urmăriți tramvai în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre STB.
Tarif linia 27 tramvai
Prețurile STB 27 (Piata Unirii→Chimopar) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor STB, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al STB.
27 (STB)
Prima statie pe ruta tramvaiului 27 este Piata Unirii și ultima stație este Chimopar. Linia 27 (Piata Unirii→Chimopar) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 27 are 26 stații și durata totală a călătoriei este de 45 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute STB, tracker în timp real pentru tramvai, direcții live, hărți cu rutele liniilor în București și te ajută să găsești cele mai apropiate stații ale tramvaiului 27 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de tramvai pentru tramvai 27.
Tracker în timp real tramvai27
Urmărește linia 27 (Piata Unirii→Chimopar) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 27 de tramvai sau ca aplicație tracker live STB tramvai pentru a nu pierde niciodată tramvaiul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru STB sau ca un planificator de călătorie pentru metrou, tramvai, troleibuz, autobuz sau tren pentru a vă planifica traseul în jurul București. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru STB și orice tramvai, inclusiv linia 27, în București
27 - Direcții alternative
STB în București
- 55 - Pantelimon - Piata Sf. Vineri/ Program
- 16 - Piata Sf. Vineri - Platforma Industriala Pipera/ Program
- 7 - C.F.R. Progresul - Piata Unirii/ Program
- 3 - Mezes - Piata Presei/ Program
- 25 - C.F.R. Progresul - Depoul Militari/ Program
- 24 - Cartier Damaroaia - Vasile Parvan/ Program
- 40 - Chimopar - Piata Sf. Vineri/ Program
- 47 - Ghencea - Piata Unirii/ Program
- 21 - Pasaj Colentina - Piata Sf. Gheorghe/ Program
- 10 - Bd. Banu Manta - Piata Eroii Revolutiei/ Program
- 45 - Gara de Nord - Mezes/ Program
- 1 - Bd. Banu Manta - Cimitirul Serban Voda/ Program
- 19 - Chimopar - Zetarilor/ Program
- 32 - Depoul Alexandria - Piata Unirii/ Program
- 17 - Bd. Lacul Tei - Piata Sf. Vineri/ Program
- 41 - Ghencea - Piata Presei/ Program
- 44 - Cartier 16 Februarie - Vasile Parvan/ Program
- 14 - Pantelimon - Piata Sf. Vineri/ Program
- 11 - Cartier 16 Februarie - Zetarilor/ Program