Linia 163
Piata Operei→Scoala
STB
STB 163 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 163 de autobuz (Piata Operei→Scoala) are 25de opriri, prima stație la Piata Operei și ultima stație la Scoala.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 163 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Piata Operei→Scoala (25 stații)
Piata Operei
POD Eroilor
Mircea Vulcanescu
Witing
Primaria Sector 6
Calea Giulesti
Pascal Cristian
Tibles
Bd. Ceahlau
Piata Crangasi
Calea Crangasi
Mehadiei
Complex Comercial
Liceul Teoretic Marin Preda
Bd. Constructorilor
Godeni
Piata Giulesti
Copsa Mica
Institutul Pasteur
Drumul La Rosu
Cartier 16 Februarie
Poiana Lacului
Intrarea Caramidariei
Sculptorilor
Scoala
163 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 163?
Linia de autobuz 163 operează începând de la 04:50 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul autobuzului 163?
Linia de autobuz 163 operează până la 22:45 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră sosește autobuzul 163?
Când sosește Autobuz Piata Operei→Scoala? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Autobuz Piata Operei→Scoala care este cel mai apropiat de tine.
Cât este tariful de autobuz 163 (Piata Operei→Scoala?
Tariful de autobuz Piata Operei→ScoalaPiata Operei→Scoala) este aproximativ L3.00.
Există o 163 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 163 autobuz oprire.
Orar autobuz 163
163 autobuz rută operează în De luni până vineri. Program obișnuit: 04:50 - 22:45
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 04:50 - 22:45 | 8 - 14 |
Mar | 04:50 - 22:45 | 8 - 14 |
Mie | 04:50 - 22:45 | 8 - 14 |
Joi | 04:50 - 22:45 | 8 - 14 |
Vin | 04:50 - 22:45 | 8 - 14 |
Sâm | Neoperațional | Neoperațional |
Dum | Neoperațional | Neoperațional |
Alerte Serviciu STB autobuz
Vedeți toate actualizările 163 (de la Piata Operei), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 163 (Piata Operei→Scoala) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre STB.
Tarif linia 163 autobuz
Tariful călătoriei STB 163 (Piata Operei→Scoala) este de aproximativ L3.00. Prețurile se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor pentru STB, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al STB.
163 (STB)
Prima statie pe ruta autobuzului 163 este Piata Operei și ultima stație este Scoala. Linia 163 (Piata Operei→Scoala) este operațională: zile ale săptămânii.
Informații adiționale: Linia 163 are 25 opriri și durata totală a călătoriei este de 33 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute STB, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în București și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 163 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 163.
Tracker în timp real Autobuz163
Urmărește linia 163 (Piata Operei→Scoala) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 163 de autobuz sau ca aplicație tracker live STB autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru STB sau ca un planificator de călătorie pentru Metrou, Tramvai, Troleibuz, Autobuz sau Tren pentru a vă planifica traseul în jurul București. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru STB și orice autobuz, inclusiv linia 163, în București
163 - Direcții alternative
STB în București
- 261 - Complex Comercial Baneasa - Piata Presei/ Program
- 443 - Peris - Piata Presei/ Program
- 423 - Ghencea - Teghes/ Program
- 422 - Darvari - Ghencea/ Program
- 136 - C.E.T. Vest Militari - Pod Izvor/ Program
- 304 - Piata Presei - Straulesti/ Program
- 433 - Dragomiresti Deal - Pacii/ Program
- 484 - Bragadiru Diamantului - Ghencea/ Program
- 442 - Piata Presei - Therme Bucuresti/ Program
- 464 - Depoul Alexandria - Varteju/ Program
- 311 - Faur - Piata Rosetti/ Program
- 101 - Bucur Obor - Faur/ Program
- 227 - Cartier Confort Urban - Depoul Alexandria/ Program
- 117 - Cartier Confort Urban - Piata Sf. Vineri/ Program
- 323 - Piata Sf. Vineri - Zetarilor/ Program
- 246 - Metrou Nicolae Teclu - Pantelimon/ Program
- 185 - Cimitirul Ghencea 3 - Ghencea/ Program
- 484B - Bragadiru Diamantului - Depoul Alexandria/ Program
- 465 - 1 Decembrie - Piata Eroii Revolutiei/ Program