Linia 26
Sapientia
SC Transport Local SA
SC Transport Local SA 26 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 26 de autobuz (Sapientia) are 18de opriri, prima stație la Ștrandul 1 Mai și ultima stație la Sapientia.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 26 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Sapientia (18 stații)
Ștrandul 1 Mai
Aleea Carpați 1
Darina
Electromureș
Electrica
Evreilor Martiri
Piața Teatrului
Poli 2
Europa
Bușteni
Poklos
Tudor Vladimirescu
Piața Diamant 2
Liceul Electromureș
Corina 2
Shopping City
Hotel Business
Sapientia
26 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 26?
Linia de autobuz 26 operează începând de la 05:10 în zilele de duminică, sâmbătă.
La ce oră se termină programul autobuzului 26?
Linia de autobuz 26 operează până la 22:15 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul 26?
Când sosește autobuzul Sapientia? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Sapientia care este cel mai apropiat de tine.
Există o 26 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 26 autobuz oprire.
Alerte Serviciu SC Transport Local SA autobuz
Vedeți toate actualizările 26 (de la Ștrandul 1 Mai), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 26 (Sapientia) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre SC Transport Local SA.
Tarif linia 26 autobuz
Prețurile SC Transport Local SA 26 (Sapientia) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor SC Transport Local SA, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al SC Transport Local SA.
26 (SC Transport Local SA)
Prima statie pe ruta autobuzului 26 este Ștrandul 1 Mai și ultima stație este Sapientia. Linia 26 (Sapientia) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 26 are 18 opriri și durata totală a călătoriei este de 21 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute SC Transport Local SA, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Târgu Mureş și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 26 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 26.
Tracker în timp real autobuz26
Urmărește linia 26 (Sapientia) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 26 de autobuz sau ca aplicație tracker live SC Transport Local SA autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru SC Transport Local SA sau ca un planificator de călătorie pentru autobuz pentru a vă planifica traseul în jurul Târgu Mureş. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru SC Transport Local SA și orice autobuz, inclusiv linia 26, în Târgu Mureş
26 - Direcții alternative
SC Transport Local SA în Târgu Mureş
- 3 - Autogara Transport Local - Cetinei/ Program
- 19 - Tudor - SMURD/ Program
- 27 - Sapientia - Spitalul Județean/ Program
- 30B - Belvedere - Spitalul Județean/ Program
- 17 - Combinat - Centrofarm/ Program
- 1 - Mureșeni Sat via Smurd/ Program
- 7 - Mureșeni Sat - Spitalul Județean/ Program
- 14 - Combinat - Aleea Carpați/ Program
- 18 - Combinat - Spitalul Județean/ Program
- 22 - European Retail Park - Shopping City/ Program
- 46 - Panov ⇆ Platoul Cornești/ Program
- 44 - Sapientia - Combinat/ Program
- 2E - Mureșeni Sat - Autogara Transport Local/ Program
- 23 - Autogara Transport Local - SMURD/ Program
- 43 - Autogara Transport Local - Tudor/ Program
- 6 - Shopping City - Mureșeni Sat/ Program
- 45 - Panov - Platoul Cornești/ Program
- 10 - Unirii - Spitalul Județean/ Program
- 30 - Shopping City - Bolyai/ Program
- 9 - Shopping City - Maurer/ Program