Linia 18
Combinat - Spitalul Județean
SC Transport Local SA
SC Transport Local SA 18 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 18 de autobuz (Combinat) are 15de opriri, prima stație la Spitalul Județean și ultima stație la European Retail Park.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 18 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Combinat (15 stații)
Spitalul Județean
Parcul Eroilor
Clinica De Oncologie
Braseria Universității
Nicolae Iorga
Piața Teatrului
Mocca 2
Gara Cfr
Autogara Voiajor 2
Traian Vuia
Record 2
Chimie
Metro 2
Combinat
European Retail Park
18 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 18?
Linia de autobuz 18 operează începând de la 05:10 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră se termină programul autobuzului 18?
Linia de autobuz 18 operează până la 21:35 în zilele de duminică.
La ce oră sosește autobuzul 18?
Când sosește autobuzul Combinat - Spitalul Județean? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Combinat - Spitalul Județean care este cel mai apropiat de tine.
Există o 18 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 18 autobuz oprire.
Orar autobuz 18
rută de autobuz 18 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:10 - 22:15
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:10 - 22:15 | 10 - 15 |
Mar | 05:10 - 22:15 | 10 - 15 |
Mie | 05:10 - 22:15 | 10 - 15 |
Joi | 05:10 - 22:15 | 10 - 15 |
Vin | 05:10 - 22:15 | 10 - 15 |
Sâm | 05:10 - 22:10 | 30 |
Dum | 05:35 - 21:35 | 60 |
Alerte Serviciu SC Transport Local SA autobuz
Vedeți toate actualizările 18 (de la Spitalul Județean), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 18 (Combinat) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre SC Transport Local SA.
Tarif linia 18 autobuz
Prețurile SC Transport Local SA 18 (Combinat) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor SC Transport Local SA, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al SC Transport Local SA.
18 (SC Transport Local SA)
Prima statie pe ruta autobuzului 18 este Spitalul Județean și ultima stație este European Retail Park. Linia 18 (Combinat) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 18 are 15 opriri și durata totală a călătoriei este de 20 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute SC Transport Local SA, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Târgu Mureş și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 18 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 18.
Tracker în timp real autobuz18
Urmărește linia 18 (Combinat) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 18 de autobuz sau ca aplicație tracker live SC Transport Local SA autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru SC Transport Local SA sau ca un planificator de călătorie pentru autobuz pentru a vă planifica traseul în jurul Târgu Mureş. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru SC Transport Local SA și orice autobuz, inclusiv linia 18, în Târgu Mureş
18 - Direcții alternative
SC Transport Local SA în Târgu Mureş
- 3 - Autogara Transport Local - Cetinei/ Program
- 27 - Sapientia - Spitalul Județean/ Program
- 12 - Tudor - Unirii/ Program
- 10B - Bărdești - Spitalul Județean - Clinica de Oncologie/ Program
- 16 - Combinat - Ady Endre/ Program
- 30B - Belvedere - Spitalul Județean/ Program
- 17 - Combinat - Centrofarm/ Program
- 7 - Mureșeni Sat - Spitalul Județean/ Program
- 4 - Combinat - Unirii/ Program
- 14 - Combinat - Aleea Carpați/ Program
- 20 - Centrofarm - Spitalul Județean/ Program
- 45 - Shopping City - Weekend/ Program
- 22 - European Retail Park - Shopping City/ Program
- 2E - Mureșeni Sat - Autogara Transport Local/ Program
- 23 - Autogara Transport Local - SMURD/ Program
- 6 - Shopping City - Mureșeni Sat/ Program
- 10 - Unirii - Spitalul Județean/ Program
- 30 - Shopping City - Bolyai/ Program
- 9 - Shopping City - Maurer/ Program