קו 306
חיפה←כפר מנדא
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 306 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 306 (חיפה←כפר מנדא) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים באחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 306 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←כפר מנדא (20 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
מחלף יגור
צומת כפר חסידים
צומת זבולון
צומת שפרעם
צומת עדי
מסעף המחצבה מזרח/כביש 79
צומת ביר אל מכסור
מחלף יפתחאל/יציאה לכביש 784
צומת חנתון
כפר מנדא/כניסה
כפר מנדא/מרכז מסחרי
כפר מנדא/בנק
עראביה/52
מסגד אלשוהדא
152/155
65/כפר מנדא
מרכז אל מאג'
בניין המועצה
אחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן
שאלות ותשובות לגבי קו 306
מתי מתחיל לפעול קו 306?
קו 306 מתחיל לפעול ב-07:15 בשישי
באיזו שעה קו 306 מפסיק לעבוד?
קו 306 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 306?
כדי לראות מתי קו חיפה←כפר מנדא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←כפר מנדא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 306 (חיפה←כפר מנדא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←כפר מנדא (חיפה←כפר מנדא) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 306 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 306 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 306 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 306 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 306
קו 306 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:30 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:30 - 22:30 | 45 - 60 |
ב׳ | 07:30 - 22:30 | 45 - 60 |
ג׳ | 09:00 - 21:00 | 180 |
ד׳ | 07:30 - 22:30 | 45 - 60 |
ה׳ | 07:30 - 22:30 | 45 - 60 |
ו׳ | 07:15 - 15:15 | 60 |
ש׳ | 19:30 - 23:30 | 120 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל306 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 306 (חיפה←כפר מנדא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 306
תעריף הנסיעה ב306 (חיפה←כפר מנדא) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
306 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 306 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא אחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן.
קו 306 (חיפה←כפר מנדא) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 306. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 306.
מעקב אחר קו האוטובוס 306 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 306 (חיפה←כפר מנדא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 306 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 306 ב-ישראל
306 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 54 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->מזכירות-חולתה-1#/ לוח זמנים
- 39 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->הברוש/הרימון-טל אל-1#/ לוח זמנים
- 367 - הרב קוק/ז'בוטינסקי-מעלות תרשיחא<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-11/ לוח זמנים
- 12 - קניון תרשיחא-מעלות תרשיחא<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 360 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 20 - מחנה מישר-מרום הגליל<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 171 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->יציאה משכונה דרומית-ביר אל מכסור-1ש/ לוח זמנים
- 16 - ספיר/ברקת-צפת<->אזור תעשייה צפת ג/חברת חשמל-צפת-1#/ לוח זמנים
- 173 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->בית עלמין-אעבלין-1#/ לוח זמנים
- 5 - חיים משה שפירא/דוכיפת-עכו<->שלום הגליל/הרב רייפמן-עכו-2ב/ לוח זמנים
- 147 - מכללת מזרח התיכון-ירכא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 2 - אום אלשתוייה-אעבלין<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-2ב/ לוח זמנים
- 313 - יאנוח ג'ת/מגרש כדורגל-יאנוח ג'ת<->מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 19 - אולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב-אבו סנאן<->צפון מזרח ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 143 - העיר העתיקה-עכו<->חניון שפרעם/תאופיק זיאד-שפרעם-2#/ לוח זמנים
- 17 - קרן היסוד-צפת<->קרן היסוד-צפת-3#/ לוח זמנים
- 347 - נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-2#/ לוח זמנים
- 251 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->חיים משה שפירא/אהובה עוזרי-עכו-1ז/ לוח זמנים
- 65 - פארק 1-נחף<->בריאות השן-דייר אל אסד-1#/ לוח זמנים
- 87 - הר וגיא/שבעת המינים-צפת<->בית ספר ממלכתי ב-צפת-11/ לוח זמנים